Bolsevicka tvojho typu zasa casto pouziva podobnu logiku, ze 7milionov Izraelcanov utoci a dokonca obklucuje(!!) vyse 200 milionov Arabov.
Bolsevicka tvojho typu zasa casto pouziva podobnu logiku, ze 7milionov Izraelcanov utoci a dokonca obklucuje(!!) vyse 200 milionov Arabov.
Bolsevik nepotrebuje dokazy, nebud trapny. 😄
Navrhujem pri nasledujucich piatkovych demonstraciach pouzivat retoriku a sposoby sudruha Blahu. Cele namestia nech spolocne kricia..."Fico je...Americka k...!!! Americka k...!! Americka k...!!"😉 A pritomna sudruzka Beňová by istotne povedala.."Ja? Nie, nic som nepocula"
Pri tom, co sa tu robi, u nas a najma v Madarsku, v suvislosti s politikou Russka a hlupymi nazormi US administrativy, budu Kosice a juzne Slovensko uz coskoro opat Madarske. A nasa vlada a minister obrany...? Netreba robit nic, nebranit sa, ved co, ti Madari niekedy odidu, no nie?
Oranžový Donald nám všetkým oznámil, že prezident, čo už tri roky viedie Ukrajinu v jej hrdinskej obrane proti ruskému agresorovi, je v skutočnosti diktátor!!!! A dozvedeli sme sa i to, čo z nás doteraz nik ani netušil: že nie Putin, ale Zelenskyj začal tú ohavnú, nezmyselnú vojnu. Veď keby sa nebránil, nebojovalo by sa, no nie?
A potom si sa zobudil a ruku si mal v nočníku, bolsevik.
Takze pravdu mate vy, tu vypisujuci bolsevicki kolaboranti? Tvrdite ze vlastne Ukrajina je agresor a chudacikovia mongoloidni Russacikovia sa musia branit. Neskutocne kam az ste dospeli, komsomolci.
Ten totálny morálny úpadok americkej demokracie nazývaš vtipný? Ty si naozaj riadny bolševický hlupák.
Teraz by sme mohli v piatok na námestiach kričať Blahovo obľúbené heslo..."Fico je americká k.., americká k..., americká k..." Tak to by bolo niečo!!!
Amerika bola pre mna uz od detstva vzor demokracie a slobody, ale vyzera to tak, ze sa pomerne rychlo dostava na velmi "sikmu plochu". Prezidentske volby sa nesu v duchu doslova miliardovej "korupcie", ked vyhrava ten, ktory ma "viacej lóve". Zbohatlicky nasprostasty realitny makler po boku s multimiliardarmi tak ovlada celu krajinu. O Kongrese, Senate a inych "regulacnych" zlozkach demokracie uz nepocut vobec nic. Akoby ani neexistovali!!! Iba on, on, on a...jeho hajlujuci miliardari po boku. Russka čvarga je (zrazu) ich priatel, zatial co Europa naopak ta zla. Neuveritelne.
Naozaj strasne. Aj len citat, co tu vypisuju. A vsimni si tie mnozstva kolaborantskych lajkov po ich vytvormi..... ten jeden tvoj som ti dal iba ja...😄
"Zneuctil Spojené štáty americké v ich milovanej(!!!!) Oválnej pracovni"😄😄...kristušá, ten Trump nie je normalny. To akoze "toto"(???) čudo si zvolili Amici za svojho predstavitela? Amerika, pre mna uz od detstva vzor demokracie a slobody, sa dostava na velmi sikmu plochu. Prezidentske volby sa nesu v duchu doslova miliardovej "korupcie", ked vyhra ten, ktory ma "viacej lóve". Zbohatlicky nasprostasty realitny makler po boku s multimiliardarmi ovlada celu krajinu. O Kongrese, Senate a inych "regulacnych" zlozkach demokracie uz nepocut vobec nic. Akoby ani neexistovali!!! Iba on, on, on a...jeho hajlujuci miliardari po boku. A russka čvarga je zrazu ich priatel a Europa naopak ta zla. Neuveritelne.
To co tu trepes za sprostosti? Preco by som mal ist ja(??!!)bojovat na Ukrajinu? Ako to suvisi s tym, ze ti kolaboranti (a zrejme aj ty) navrhuju nas dat doslova znovu nazad pod Russakov? Ako??? Dost bolo Russov, nikdy viacej, ty bolsevik. A skor opacne, ty komsomolec, chod ty(!!!) bojovat za russkych mongoloidnych nacistov. Ok?
Ukrajinske drogove kartely ohrozovali Russko? Ze o tom nic neviem, ty si naozaj iny frajer👍👍😄😄
Lebo je hlupy. Naviac prorusky kolaborant. Keby sa to iste stalo na SK tak by on a cela jeho rodina vitala Russakov s kvetmi. Podobne aj Madarov, keby zacali zaberat juzne casti, vratane Kosic. Taky ako on uz sa usilovne uci azbuku a madarske vety...
Vyhrazala sa ti maximalne tvoja mama, ked si nieco vyparatil, ale istotne nie Zelensky Trumpovi, neprehanaj, komsomolec.
Pokial viem tak Turecko je v NATO a nie mongoloidne Rusko. Trump by sa mal zobudit, komu bude drzat stranu.
Gandhi tam prisiel zahaleny v handrach, podobne ako Arabi a nikto im nic nevycital. Zelensky svojim vojenskym oblecenim zdoraznuje vojnovy stav jeho krajiny. To zrejme byvaly realitny makler Trump nechape a nikdy nepochopi.
Odporúčame