Nieco take sa len tak nevidi. Tento "rozhovor" sa zrejme zapise do historie. 😄👍
Nieco take sa len tak nevidi. Tento "rozhovor" sa zrejme zapise do historie. 😄👍
To co si napisal ma logiku. Zialbohu, ale je to pravda a musim s tebou suhlasit.
Teraz som si vsimol, kolko bolsevikov ti pod tvoj "uzasny" prispevok praska kladne lajky. Neuveritelne, kolko vas tu medzi nami je, kolaboranti. Smutne, otrasne !!!
Pevne verim, ze takych ako ty, doslova vlastizradcov a proruskych kolaborantov, si vsima a registruje nie len policia, ale aj vojenska kontrarozviedka. O tom, co si tu vypisal za odporny kolaborantsky hnus, sa da tazko diskutovat. Karma...
A ty sa konecne zobuď. Tu neide o to, co pisu oni o sebe, nech len pisu, ale o tom, co pisu o nas(!!!) ked sa take nieco stane tu. Ano, my tu jednoducho iba informujeme, co sa (u nich) stalo, ale oni, na rozdiel od nas to opisuju a hlavne komentuju(!!!) ake strasne veci sa tu stali, aki sme tu xenofobi, primitivi, zaostali a nedemokraticki apod. Co to nechapes, alebo naozaj este spis?
A ty si zasa troll plateny Muskom. Aky je medzi tym rozdiel, miliardar ako miliardar, no nie, komsomolec?
Budicek, aj ty.... Tu ide o to, ze my(!!) tu nevypisujeme urazlive poznamky o katastrofalnom stave ceskych zeleznic na rozdiel od Pepikov, ktori si o Slovakov obtieraju hubu kvoli vsetkemu.
Napriklad strelba z gulovych zbrani...ved to je dokonca olympijsky sport. Co chces viacej 😄
Trump, jeho vladna agentura a ani miestni bolsevici akosi stale nepochopili, ze to Rusi(!!!!) musia prestat utocit a nie Ukrajinci sa prestat branit. Ved to je zvratene co v tom Fašinktone vystrajaju. A v Kremli piju na oslavu vodku priamo z flias a smeju sa zo Zapadu aki sme sprosti.
Spíš? Budíček....tych ich negativnych reakcii na stav ŽŠR je neurekom.
Takze opat Pepici. Joj toto keby sa stalo v Bratislave alebo v Kosiciach. To si radsej ani nepredstavujem. Ceski novinari, politologovia, Fialovi poskokovia, herci...by sa okamzite vyjadrovali aki sme tu primitivi, proruski xenofobi a najma by v nejakej tv relacii spolocne prehlasovali, ze "nieco take strasne" sa vo vyspelej krajine, ktorou Slovensko samozrejme nie je, by sa nieco take nikdy nestalo. Podobne aj k dnesnej situacii na ceskych drahach...u nich je vsetko super, zatial co nase zeleznice...no hroza. Ze ano Pepici?
STS Chvojkovice Brod.
Mozno nie je, ale istotne tam maju smradlave a chutne olomoucke tvarůžky😄
V Česku a problemy s vlakmi, dokonca vykolajenim? Neexistuje, ved oni su dokonali, to iba na Slovensku maju problemy. Aspon tak to u nich vypisuju, ked sa tu stane aj maly incident.
Bača z Očovej vyzerá v tej svojej uniforme ako Hermann Göring v časoch najväčšej slávy. A keďže z US ku nám prichádza nová móda heilovania, tak tento súdruženko aj medzi svojich rýchlo zapadne.
Na bolševikov ako ty platí môj nick. Ako "vyšitý" a pre vás, komsomolci hocikedy použiteľný.
Keby tak uvažovali Rakúšania a Nemci pred našom vstupom, tak by sme stále patrili za Ural. Orbán je jedno sebecké stvorenie. Iba Maďari, Maďari, Maďari...
Môže byť, vraj mu už rektálny otvor rýchlo zarastá. Mení sa na Boha. Takto sa to robí, do psej matere.
Veď to vravím...zbohatlícky realitný maklér. V tomto štádiu sa naviac obklopil ďalšími mega super zbohatlíkmi ovládajúcimi sociálne siete. Každý z nich má majetok vysoko prekračujúci národný dôchodok 80% krajín sveta. Ako takéto "osobnosti" môžu zabezpečovať mierový demokratický rozvoj svojej krajiny a sveta?
Odporúčame