Pellegrini: Zvesiť Čaputovú a vlajku EÚ bolo zbytočné a smiešne gesto. Blaha priznal, že to bola chyba
Aké dožitie sa spravodlivosti, akí zavzdušnení lokaji, aký "iba" zvesený obraz, čo to tu trepeš babizňa, istotne 20 rokov po tvojej menopauze? Prezidentka bola zákonne(!) a riadne(!) zvolená v priamych(!!!!) voľbách, a to vysoko nadpolovičnou väčšinou národa. Tvoj súdruh, najväčší slovenský vedec a zároveň aj najväčší chruňo, tĺk, nevychovaný sprosták, úbožiak a chudák nesiaha našej prezidentke ani po členky. Najzábavnejšie na tom celom je, že najväčší podiel svojich peňazí dostáva od EU, ktorej vlajku zvesil a ďalej, že keby strávil iba jeden(!!!!) deň po boku Ernesta Che Guevary, v pralesoch La Higuera v Bolívii, tak by si musel prebaľovať každých desať minút plienky. Tento sliziak vie byť hrdinom iba ak vo svojej kancelárii. A ďalej....súdruh Blaha zastupuje v parlamente ako podpredseda(!!) všetkých(!!) občanov SK a mňa doslova uráža jeho chovanie. Fuj!!! Hanba!!!