Zobud sa
Aj môj malý synovec mal taký...elektrický...a bol istotne lacnejší :)))
A potom si sa prebudil a ruku si mal v nočníku :)))
Väčšina tých "pracovníkov OSN" ešte tesne pred smrťou kričala z plného hrdla "Allah Akbar!!!" a v poslednej kŕči stískala spúšť svojho Kalašnikova.
Ano, presne si to popísal. Odporná genocída židov arabmi. Inak to totiž, Arabáčik ani nie je možné, pretože Arabákov útočiacich na Izrael je vyše 200 miliónov a židov iba 7 miliónov. 200:7, kto na koho útočí a kto sa iba bráni? To hádam dôjde aj hlúpym pro arabským pisálkom.
Pár manažérov a veľkopodnikateľov a....(!!!) a to iba(!!!) v Moskve. A Moskva nie je Rusko. A tá Čukotka? Nech sa páči a choď tam. Tí ktorí tam (možno) toľko zarábajú je niekoľko zlatokopov, za strašných podmienok, v ktorých by si ty, mamičkin maznáčik, nevydržal ani deň. Takže nerob zo seba debila ty.
A ešte na dôvažok...áno, Ukrajinec je(!!) Slovan, ale Rus? Súdruh Danko, tak to si láskavo vyhoďte z hlavy. Rusi sú "poloslovania" a aj to iba(!!) kdesi v Peterburgu alebo vo Voroneži. Zvyšok je len akási nesúrodá zmes mongolských a usurijských kmeňov, ako pozostatok po nájazdov Zlatej hordy Čingischána.
100x radšej by som žil v Srbsku, ako pod Vladimirom Vladimirovičom kdesi za Uralom. Aj keď.... taká dobre vykopaná zemljanka nemusí byť zlá :)))
Prepáčte. Takže ste to vy, súdruh Danko? Veľmi sa vám ospravedlňujem, že som si vás pomýlil s najväčším slovenským vedcom a obdivovateľom Ernesta Che. :)))
t.j. 250€
Alebo sa neposi*rajú do plienok, ktoré nemajú. ale rovno do nohavíc :)))
To ste vy, súdruh Blaha?
Počuj, Calvera zo 7 statočných...ešte aby sme tých Ukrajincov neprosili, aby prišli ku nám a nie napr do Česka, alebo Poľska. Odliv našich mladých je obrovský a o chvíľu ti nebude mať kto robiť na tvoj dôchodok a ani na opravu ciest, domov, nemocníc, škôl, armády, polície... Ukrajinci sú vzdelaní, skúsení a (čo je podstatné) sú kresťania a Slovania s rovnakou výchovou ako my. Nie ako tvoji arabskí bratia, ktorých sa tu neustále zastávaš....
Tak sa drahý súdruh presuň za Ural, vykop si tam útulnú zemljanku a na dôchodku si budeš užívať plody práce mongolských, čínskych a sibírskych farmaceutických firiem, ktoré vyrábajú paracetamol z lišajníku miestnych borovíc.
Neexistuje, aby Rusi v prieskume uvádzali také názory, ako že chcú ..mier, že nechcú pokračovanie vojny (nie špeciálnej operácie?), že sú unavení a nevidia svetlú budúcnosť...a podobné hlúposti. Rusi nikdy takéto pesimistické veci nehovoria. Oni chcú iba víťaziť a ukázať svetu že ONI(!!) sú tí najlepší a najsilnejší. A Ukrajina? Tú by najradšej totálne zničili a vymazali, sú presvedčení, že to všetko je ich a je to iba a iba Rusko.
Desiatky tisíc mŕtvych civilistov počas krátkej berlínskej operácia maršalov Žukova a Koneva bol "neuveriteľný výkon" od národa, ktorý musel trpieť vyhladzovaciu vojnu Wehrmachtu a vojsk SS....Preboha, čítaš tie sprostosti vôbec po sebe, ktoré napíšeš?
Hmmm..... takže podľa teba (Ivan, či Sergej), keď Wehrmacht napadol sovietske Rusko a o krátky čas stál pred bránami Moskvy a Stalingradu, tak "prišiel ten pravý čas" (!!!!!), aby ruské velenie zaujalo tvoj neuveriteľne skvostný názor a povedalo si..."dosť bolo umierania, súdruhovia, my chceme mier" a zasadli si s Nemcami za spoločný stôl. Kristepane!!! To je tak neuveriteľne stupídny názor, že aj súdruhovia Blaha s Ficom a Dankom by boli na teba pyšní. Len tak ďalej, súdruh!!
Prejdi sa pred hociktorou univerzitou a uvidíš, koľko arabských študentov tam uvidíš. Tie pohľady, to ako sa grupujú...brrrr. A presne takíto tu vypisujú svoje "skvelé" protižidovské názory. Zatiaľ je tu kľud, nie ako v Nemecku, Francúzsku, či Anglicku. Zatiaľ....
Odporúčame