Sedlak sedlak, zasadil stromy kvety a k tomu iné veci stupídne.... to asi o tebe spievajú HS, už je mi to jasné. :)))
Sedlak sedlak, zasadil stromy kvety a k tomu iné veci stupídne.... to asi o tebe spievajú HS, už je mi to jasné. :)))
Ibaže kto je tu sadistický a beštiálny (celosvetový, teroristický) útočník a kto je tu malý (značnou presilou obkľúčený) potkan, ktorý sa iba dlhé roky bráni. Máš to akosi pomýlené, drahý pro arabský bratn.
Nedá sa (drahí proarabskí diskutéri) dohodnúť o mieri s niekým, kto prišiel aby vás zabil, zavraždil. A Hamas s Hizballahom robia prakticky čokoľvek, len aby zničili Izrael a vyhladili ho z povrchu aj s jeho obyvateľmi. Gaza nie je územie Izraela. Má vlastný štatút a musí niesť zodpovednosť za brutálne a sadistické zverstvo ktoré spáchali!! Keby mali arabské štáty vôľu pomôcť Palestíncom, tak predovšetkým otvoria hranice s Egyptom a....a pomáhajú. Bohaté štáty ako Bahrajn, Zjednotené Emiráty na čele s Dubajom, Saudská Arábia, Katar, Omán atď, pýšiace sa prepychom a kde aj hotely majú na záchodoch zlaté kľučky, sa akosi k tej pomoci svojim bratom nemajú. Iba demonštrujú na námestiach a pália cudzie vlajky. Skvelé!!
Myslíš to neskutočné beštiálne a sadistické vraždenie Hamasu, ktoré vykonal na nevinných civilistoch? Tak áno, máš pravdu, môj pro arabský bratn. Myslíš to, že Hamas spolu s Hizbalahom a susednými arabskými štátmi chcú totálne vyhladiť izraelský národ a doslova ho vymazať z povrchu? Tak áno, máš pravdu, môj pro arabský bratn. Istotne sa ani na chvíľu nezamýšľaš nad tým, kto je agresor a kto sa bráni, keďže Arabov stojacich proti Izraelu je vyše 200 miliónov a židov iba 7. Tak áno, máš pravdu, môj pro arabský bratn....
Dobre to ako príklad minulý týždeň povedal jeden český novinár.....Palestínci z Gazy majú svoj dom kdesi v meste. Otec, matka deti. A tesne vedľa nich sa z podzemného tunela vynorí Hamas, rozloží si tam svoje odpaľovacie zariadenie a začne strieľať rakety smerom na Izrael. Palestínska rodina sa počas toho skryje a keď sa po čase vráti, zistí, že izraelské lietadlo, ktoré zlikvidovalo tú odpaľovaciu rampu rozborilo aj ich dom. A....a tá palestínska rodina za to obviňuje Izrael, nie Hamas!!! To je choré, zvrátené. Tak ako názory niektorý stupídnych diskutérov.
Myslíš tým Arabov? Súhlasím, áno. Oni nás naozaj považujú za dobytok a napr Izrael sú kompletne vyhladiť.
Ver mi, že to nie je "podľa Slovákov". Naši(!) ľudia, podobne ako Česi, Poliaci, Maďari.. majú rovnaký názor ako ty. Títo tu sú iba proarabskí keď nie na 100% arabskí pisálkovia, ktorí sa tu a na sociálnych sieťach skrývajú pod anonymnými menami.
Tomu hlupákovi to nevysvetlíš. Ani ďalším proarabským fanatikom, ktorí tu hromadne vypisujú svoje bláboly. Neverím, že sú to kresťania, Európania, Slovania...? Ktovie odkiaľ sú a čo sú zač a skrývajú sa tu za anonymné mená.
Otras!!! Ti kačacie pysky, ten silikón, ten tupý výraz. Tie peniaze a vplyv...možno...ale túto jeho "krásku" mu naozaj niet čo závidieť. :)))
takto má vyzerať ta pravá úloha duchovného vo vojne :))
Lepšie zistiť čo je to Ukrajina, ako zistiť, čo je to naozajstné Rusko.
Načo Vladimir Vladimirovič robí také zbytočné okľuky? Nech sa jednoducho vyhlási za doživotného Cára, usadí sa v Kremľu za svoj obrovský stôl a navštevuje sa vzájomne s druhými vládcami ako Lukašenko, Kim a ďalší.
Ja? Tak to si bratn uplne vedla. Otocit ich a pekne nazad odkial prisli. Tolko jadrovych fyzikov tu nepotrebujeme:)))
Ja som predovšetkým Slovan, Európan a morálne historicky vychovaný na žido-kresťanských zásadách. Istotne nebudem podporovať tú besniacu masu arabských sadistických šialencov, ktorí sa riadia úplne inými zásadami...zabiť, zabiť, odrezať, vyrezať... takže srandista si ty, ale riadne hlúpy.
Ďalší islamista, ale sa vás tu v diskusiach v Pravde nakopilo. Odkiaľ ste? To by ma naozaj zaujímalo? Kto ste? Neverím, že ste Európania, kresťania, slovania... Neverím!!
Zrovnávam to s tými rečami o státisícoch Japoncov. Tí bolo samozrejme tiež úplne nevinní. Podobne ako Taliban, Islamský štát a teraz, čuduj sa svet, palestínski chudáčikovia nevinní, bezbranní, nešťastní, zlaťučkí....
To je tu v diskusii naozaj samý Islamista? To je naozaj čudné. Pri normálnom rozhovore v meste, so susedmi, v rodine, s kolegami...žiadny moslim, všetci(!!!) stoja na strane napadnutého Izraela, ale zrazu...? Samí Palestínci, chudáčikovia trpiaci.
Nech im pomôžu ich "drahí" arabskí bratia. Nech Egypt otvorí hranice a porozváža ich do krajín ako Katar, Omán, Saudská Arábia, Zjednotené Emiráty, Bahrajn a ďalší a ďalší "bratia", kde vo svojich super hoteloch majú aj kľučky od záchodov zo zlata. Ale...to zrejme (podľa teba) neprichádza do úvahy, či? Lepšie je zabíjať nevinných židov a revať, že Izrael je treba vyhladiť a ...a EU pomôže, no nie? Aj nové tunely si postavia....
OK, díky. Ale....prečo potom majú niektoré štáty tie fotky farebné a pohľad na človeka vyzerá reálnejšie ako tie naše "mŕtvolné ksichty"?
Jediný kto tu tliacha si ty, vietor v hlave a mojej dupe... Ja som bol v čase náletov služobne v Belehrade, takže o tom niečo viem, aj z pozície Srbov. A tých "civilistov" počas náletov bolo mizivé nula nula nič. Tak tu nedrístaj a neporovnávaj sfanatizovaných Japoncov a (spravodlivú) Hirošimu, keď tomu nerozumieš. Za obeť náletom v Srbsku padli iba mosty, TV veže, budovy ministerstiev a časti armády, atď. Stáli sme na zastávke BUS a nad hlavami letel tomahawk..a ľudia iba dvihli hlavy, pozreli sa a pokračovali v čítaní dennej tlač. Aj fabriky NATO priamo neničilo, iba použili grafitové bomby a skratovali (znefunkčnili) vstupné transformátory. Zatiaľ čo ty, tliachač, si vtedy maximálne ťahal za sebou kačku po pieskovisku. A áno, verím tomu, že na vine toho mikro konfliktu v Kosove bola UCK...no a čo? Tá vojna by bez striktného zásahu NATO neskončila hádam nikdy. Stále jedna strana dookola vinila druhú a tak sa navzájom rúbali...sused suseda.
Odporúčame