Opatrenia ktoré navrhla a predložila úradnícka vláda by sa mali prijať od A po Z!!! A nie sa tváriť, že nás tu spasia "odborníci" ako Očovský bača a spol. Ódor a jeho ľudia sú odborníci z Národnej banky a zo svojich odborov. Keď k tomu nepristúpime rázne, tak skončíme veľmi rýchlo nie len ako Grécko, ale ďaleko horšie. Nikoho to "nezabije", keď sa zvýši DPH hoci aj na 22-23%, keď nebudú vlaky zadarmo, aj tak sa v nich prevážajú iba bezdomovci, zadarmo obedy, dlhá materská dovolenka (ktorú nikde vo svete nemajú)...atď atď.


