Hovorí ti niečo pojem tlaková vlna? Videl si video ten explózie? Bola ohromná. Ale spôsobila naozaj "iba" tlakovú vlnu a oheň. S minimálnym trhavým účinkom. Preto tá nemocnica stojí a poškodené sú iba autá na parkovisku. Videl si zábery po dopade izraelských leteckých púm? Obrovská budova ide okamžite k zemi. A tých 500 osôb? Tak skôr by sa dalo polemizovať o tom množstve. Palestínci si určite "niečo" pridali. Odhadujem 90% a aj to som možno dal málo. Typicky arabsko palestínske "kriváctvo". Niekoho bezdôvodne napadnem, ženu, jej dieťa, ďalšie dieťa a ďalšiu ženu, dokopem ich a ....a potom ma chytia susedia, alebo ich rodina a doslova ma do krvi dobijú (právom). A....a vtedy prídu tvoji arabskí kamoši s kamerami a filmujú a púšťajú kdesi na Al Jazíre ako mňa, najväčšieho chudáka zbitého a skrvaveného nesú na nosidlách. A tvoji kamoši budú hovoriť a ďalej vo vašej komunite šíriť somariny, ako ma tá "hnusná a odporná rodina a ich známi" zbili. Ešte ti nestačí?? Ešte stále nerozumieš?


