Súdružka Malinová. Chápem, že máte vyše 20 rokov po menopauze a vaše hormóny vás nútia kričať spolu so súdruhmi Blahom a Fickom na námestiach, ale... To že "niečo" povedali a "vyšetrovali" v USA neznamená, že to je naozaj tak. Aj vo vami nenávidených US existuje opozícia a kriklúni podobní akými ste vy. A tí...samozrejme.... vyšetrujú. Aj v US existujú tupci vášho rangu, o čom svedčí skutočnosť, že takmer 400 miliónový národ si zvolil takých dvoch kandidátov na prezidenta, akými sú Biden a Trump. To akože medzi tými 400 miliónmi nenašli nikoho(!!!!) lepšieho? To tiež o niečom svedčí. Ale chválim vás, súdružka Malinová, že ste mi neodporučili prečítať si mongolské, alebo peruánske noviny so závermi ich vyšetrovania. Ďakujem vám a prajem vám krásny deň.


