Ďalšie Trnkove kauzy v krajskej správe ciest: Čudné prevážanie predraženej soli aj nepoužiteľné nadstavby
Máš zrejme pravdu a keď to bude aktuálne, tak istotne "niekto", to trestné oznámenie podá. Ale....sme na Slovensku. Tu môžeš mať neviem aké podklady a dôkazy, často sa to obráti (aj proti tebe), alebo zametie pod koberec. To čo tí dvaja súdruhovia vystrájajú možno nie je rovno trestný čin...neviem...ale istotne to nie je vhodné pre ľudí v ich postavení. Áno, nemuseli tie stroje nakupovať, ani brať na ich nákup úver, to je pravda a zobrali ich na "lízing". A keďže je "bezdlhový" tak iba roky platia a tie stroje nebudú nikdy majetkom kraja. Môžeme povedať, že "čo je na tom?", veď podobný typ lízing roky využíval aj USSteel na stovky áut. Ale....USSteel je súkromná(!!), zahraničná(!!) firma a nikomu nič(!!) nie je do toho čo robí. Na druhej strane KSK takáto súkromná firma istotne nie je.