A tých 1,5,milióna v Iraku akože osobne(!!!) zabili americkí vojaci? Nie Husajnove revolučné gardy? Nie kmeňové vojny medzi šítmi a sunitmi? Americkí vojaci, ktorí vojnu ukončili doslova za niekoľko dní len tak išli a strieľali milióny. Tak ty si naozaj odborník. Už aby si bol v parlamente. U Uhríka aj u Blahu vraj ešte majú miesto.


