Súdruh Uljanov. Musíte občas čítať aj medzi riadkami. Juhoafrickú republiku (to je to záverečné "s") som vynechal zámerne. Nikdy do takéhoto projektu proti Amíkom nepôjde. A keď to tak ovládate, ako píšete, súdruh Uljanov, tak si tú vašu bolševickú menu nazvite v množnom čísle ...Bricks...hovn*á.... Vyjde to na rovnako. :)))


