Okrem Mariupolu ze 4 roky ruska chamrad nedobyla ziadne vacsie mesto na urovni krajskeho. Mesiace a mesiace sa opakovane pokusaju dobyt napr Pokrovsk, mesto ako Svidnik. A aj to vacsinou zahlasia za prekonane, aby o tyzden UA neoznamili, ze ho maju spat. Ich "utoky" prebiehaju na urovni druzstva maximalne čaty. Jedine co tito vrahovia a fasisti dokazali bolo, ze vyvinuli vysokoucinne klzave bomby, po ktorych ostane 20 m krater. Naozaj "rusky humanne", z coho maju radost aj nasi Blaho-Fico mieroví sudruhovia. Tito primitivni vrahovia zabudaju, ze na kazdu zbran sa vymysli protizbran a budu opat dostavat po hube.

