Keď sa pozerám na súdruha Barteka, nemôžem si pomôcť, ale takto si (naozaj) predstavujem typického pedofila. Pred niekoľkými dňami som videl pôsobivý US film "Občianska vojna" (odporúčam), kde je vyobrazená jedna "silná" scéna. Vedľa hromadného hrobu plného mŕtvol sa odbavuje ozbrojený, násilný magor, ktorý postupne strieľa ďalších ľudí. Je doslova neuveriteľne podobný nášmu drahému súdruhovi Bartekovi. A to nie len výzorove (ako keby mu z oka vypadol), ale aj svojim prejavom, ktorý Bartek predvádza napr pred novinármi. Agresívny a arogantný postoj, ich zosmiešňovanie a prejav nadradenosti s dôrazom na to, že ON je niekto a oni sú nuly. Fuj, hnus!!!

