Najma pride ten tvoj, kolaborant. Ty, tvoja rodina a tvoji kamosi budete vitat ruske vojska kvetmi, chlebom a solou a uz prvy den zacnete udavat vsetkych naokolo...
Najma pride ten tvoj, kolaborant. Ty, tvoja rodina a tvoji kamosi budete vitat ruske vojska kvetmi, chlebom a solou a uz prvy den zacnete udavat vsetkych naokolo...
Mohli by vyskusat primiesat tam kadeco, napr ludske vykaly a tvrdit, ze to "zlepsuje kvalitu povrchu vozovky".
Vyzera to skor tak, ze v hlave mas prazdno skor ty, ked nerozumies ironii a humoru. U vas v krcme na lazoch sa to zrejme nenosi.
Krstepane, uz zase? Tolko hluposti sa len tak nevidi.
Vždy pred bombardovaním určitej štvrte v Gaze Izrael zariadil vysťahovanie civilistov. Ostali tam (mali tam ostať) iba príslušníci Hamasu a "vrhači kameňov". Ich problém. Keď sú Palestínci takí nevinní a bezproblémoví, prečo(!!??) neotvoril svoje hraničné prechody Egypt? Prečo(??!!) neumožnil presun civilistov najmä žien s deťmi do iných arabských krajín, Katar, Omán, Bahrajn, SAE..atď? Nikto(!!!!) ich nechce. Pretože s nimi za tých 80 rokov boli iba neuveriteľné problémy. A teraz sa budú rozťahovať po západných univerzitách a presviedčať hlúpych, naivných a najmä detinských a rozmaznaných západných študentov a tom, že Izrael je zlo a iba oni, vrhači kameňov a teroristi, sú tí zlatí a nevinní.
Na slovenských súdoch by mal byť pri závažných trestných činov opätovne (po takmer 80rokoch) zavedený porotný systém tak, ako vo väčšine vyspelých krajín. Kde 12 ľudí rozhoduje či je, alebo nie je páchateľ vinný, a to minimálne 10:2, takže desať nezávislých porotcov musí povedať áno. A nie akýsi "premudretý technokrat" v podobe "neomylného, najspravodlivejšieho, nezávislého" sudcu. Ten potom iba usmerňuje porotu, aby sa napr neriadila nezákonnými dôkazmi apod a po vynesení verdiktu stanoví výšku trestu.
O tých desaťtisícoch vieš iba(!) z arabských zdrojov. Do oblasti Gazy sa zatiaľ nedostal ani jeden nezaujatý západný novinár.
Pravda pravda. Naivne a detinsky podlahli propagande arabsko palestinskych "hadzacov kamenov"...PS. radsej by som mal za susedov sto Zidov, ako jedneho(!!!) Palestinca. Amen.
Napr studentov prazskej FAMU. Teba a tvojich kamaratov z krcmy na lazoch istotne nie.
To ste vy, súdruh Taraba?
Navrat Slovenky? Neexistuje. Lyzovat bude uz maximalne ako bezna turistka.
Problém ale nie je ten, že zákazník si "bude môcť zvoliť(!!), či zaplatí hotovosťou alebo bezhotovostne", ale ten, ze ho k platbe hotovostou prinuti(!!) predajca.
Kretska Elafonisi...? Na svete...??!! No, tak to pochybujem. Na pohlad mozno krasna, ale je tam hromada ludi, vratane parkujucich lodi. A co je najhorsie, prakticky sustavny ohromne silny vietor. Slnecnik, ktory sme zapichli do piesku zmizol v priebehu niekolkych sekund smerom k brehom Libye. :))) Z greckych plazi je naozaj super napr Dafne alebo Banana beach na Zakynthose.
Jeden z najlepsich a najtalentovanejsich anglickych futbalistov, ktoremu slava prerastla cez hlavu.
Ohromne dlhy clanok s hromadou nepodstatnych informacii, a to podstatne sa dozviete az v poslednej(!!) vete, ze sudca zalozil syom ucty s 670 tisicmi €.
Najvacsi nicitel lesov nie je podpňovka, ale Taraba s Huliakom.
Toto(!!!!) je najcitanejsi clanok za poslednych 24 hodin??? Slovač, kam sa to uberáš?
Ok, pristupim na tvoju hru. Takze Cesi si zo Slovenska spravilo zavesnu miestnost k Prahe. Fajn. Ale.....Madari by si zo Slovakov nespravili nic, pretoze Slovensko by neexistovalo. Takze spojenie s Ceskom bolo pre SK istotne lepsie riesenie, ako zachovanie Velkeho Madarska. Amen...pekny vecer, maj sa.
Už sa opakujem, ale rakúska ponuka zahŕňala autonómiu pre Čechov, ale len(!!) pre nich, pre Slovákov nie!!! Uhorsko federalizáciu úplne odmietlo a chcelo si zachovať centralizovanú monarchiu!!! Takže áno, dejiny skôr ukazujú na zlých Maďarov, ktorí stáročia utlačovali národy vo svojej monarchii Veľkého Maďarska a áno v porovnaním s Maďarmi sú Slováci tí dobrí, ktorí sa iba snažili zaistiť svoj štát, svoju samostatnosť a nárok na sebaurčenie.
Karol I. sa ešte na poslednú chvíľu začiatkom októbra snažil zachrániť svoju monarchiu. Zo strany USA bola ponuka odmietnutá. Zahŕňala autonómiu pre Čechov, ale len pre nich, pre Slovákov nie!!! Uhorsko federalizáciu úplne odmietlo a chcelo si zachovať centralizovanú monarchiu!!! Vojenské úspechy Česko Slovenských legionárov zvýšili povedomie o nespokojnosti českého a slovenského národa. Slovákov bolo v légiách okolo 5 500, Čechov až okolo 100 tisíc. Slovensko a Slovákov potrebovali Česi vzájomne, a to proti veľkej nemeckej menšine. Preto(!!!) museli spočiatku vytvoriť pojem "Československého národa", aby Nemcov prehlasovali. Čo tu trepeš svoje Uhríkovsko Blahovské drísty o surovinách, o chladom kalkule, strategických hraniciach...
Odporúčame