Slovensko sa pripravuje na krízu. Viete, čo si zbaliť do evakuačného batoha? Česi a Poliaci sú o krok vpred
Hmm...skús sa opýtať kohokoľvek(!!!!) z Česka, verím že niekoľko ľudí poznáš, ako sa tam majú. Ako žijú, aké majú problémy. Samozrejme okrem Pražákov a našich študentov, ktorí sú (konečne) z domu a večer vymetajú brněnské a pražské putyky. Opýtaj sa niekoho z Ostravy, Frýdku Místku, Bruntálu, Chomutova, Ústí... budú iba nadávať, a to prakticky na všetko. Od Fialy, cien, služieb, korupcie až po EU, NATO a hromady Ukrajincov. Ale o tom sa u nás nepíše. Naši novinári, umelci (tí hlavne) a niektorí politici opisujú iba Prahu a...to je asi tak všetko. Do Krnova alebo Vsetína nezavíta nikto.