Na svojom su vsetci co na Ukrajine maju trvaly pobyt.
Na svojom su vsetci co na Ukrajine maju trvaly pobyt.
Kedy zacne to "simulovanie" robit ukrajinska armada? Prosim diskutujucich o vysvetlenie preco o stahovani neinformuje OBSE. Ved ta ma kontrolovat a zrejme aj informovat o dodrziavani minskych dohod.
Ostreľovači na Ukrajine zabíjali z budovy kontrolovanej opozíciou: Na príkaz USA.
KYJEV – Bývalý šéf Ukrajinskej bezpečnostnej služby (SBU) Olexandr Jakymenko potvrdil správy, že ostreľovači, ktorí zabili v Kyjeve počas protestov desiatky ľudí, operovali z budovy kontrolovanej opozíciou z Majdanu.
Výstrely, ktoré usmrtili civilistov aj príslušníkov polície, vyšli z budovy filharmónie, tvrdí Jakymenko. Budovu podľa neho kontrolovala opozícia, najmä veliteľ domobrany Majdanu Andrij Parubij. Veliteľ Majdanu Parubij bol zodpovedný za túto budovu. Ostreľovači a ľudia s automatickými zbraňami 'pracovali' z tejto budovy 20. februára. Podporovali útoky voči jednotkám ministerstva vnútra.
Videli to podľa neho nielen príslušníci bezpečnostných síl, ale aj ľudia z opozičných subjektov Sloboda, Pravý sektor, Vlasť a UDAR.
Parubij bol podľa neho súčasťou skupiny silno ovplyvňovanej ľuďmi s väzbami na americké tajné služby.
Ukrajinski fasisti kopiruju sposoby Hitlera k vyvolaniu svetovej vojny.
Co to je zberbu na Slovensku! Kde beru tie pravdy, ze za vsetko moze Putin, ze ti v Kyjeve su anjeli. Ved ti ludia s trvalym pobytom na Ukrajine si budu chranit svoje domy, zivoty. Ved ti ludia ani nemozu za to, ze maju na Ukrajine trvaly pobyt. Ved dlhe roky im nevadilo, ze jeden je ukrajinec, iny ukrajinec ruskej, tatarskej a este neviem akej narodnosti a zili spolu. Preco ta zberba chce len zabijat a zabijat. Preco pan Stefanec nerobi hladovku za stovky ludi co stratili deti, rodicov. Ta iskra zabijania na Ukrajine zacala tzv. majdanom v Kyjeve a doteraz sa nevie kto tu viac ako stovku ludi 20.2.2014 pozabijal, rovnako v Odese, Charkove. Jedini kto to vedia okamzite su protagonicti v Kyjeve a v USA. A kedze USA drzia vsetkych pod krkom tak ti vsetci pritakavaju.
Ostreľovači na Ukrajine zabíjali z budovy kontrolovanej opozíciou: Na príkaz USA.
KYJEV – Bývalý šéf Ukrajinskej bezpečnostnej služby (SBU) Olexandr Jakymenko potvrdil správy, že ostreľovači, ktorí zabili v Kyjeve počas protestov desiatky ľudí, operovali z budovy kontrolovanej opozíciou z Majdanu.
Výstrely, ktoré usmrtili civilistov aj príslušníkov polície, vyšli z budovy filharmónie, tvrdí Jakymenko. Budovu podľa neho kontrolovala opozícia, najmä veliteľ domobrany Majdanu Andrij Parubij. Veliteľ Majdanu Parubij bol zodpovedný za túto budovu. Ostreľovači a ľudia s automatickými zbraňami 'pracovali' z tejto budovy 20. februára. Podporovali útoky voči jednotkám ministerstva vnútra.
Videli to podľa neho nielen príslušníci bezpečnostných síl, ale aj ľudia z opozičných subjektov Sloboda, Pravý sektor, Vlasť a UDAR.
Parubij bol podľa neho súčasťou skupiny silno ovplyvňovanej ľuďmi s väzbami na americké tajné služby.
Ukrajinski fasisti kopiruju sposoby Hitlera k vyvolaniu svetovej vojny.
Vsetko to zacalo 20.2.2014 nedodrzaním dohody za ucasti garantov Polska, Nemecka, Francuzka. Ta dohoda netrvala ani den. Kde su dnes tí garanti? "Demokratickym prevratom" v rezii USA sa dostali k moci fasisti z Praveho sektora a nacionalistickych stran. Okamzite z rusili rusky jazyk, Tymosenkova vyhlasila, ze Ukrajincov ruskej narodnosti treba postrielat. Vytvarali sa polovojenske bandy, ktore zacali vyvolavat orgie. Trvaju dodnes. Tie bandy sa chcu spojit a vytvorit nove centrum moci na Ukrajine. Co uz potom chyba rovnakemu scenaru ako je Libya, Irak, Afganistan, Syria. Tie bandy su neovladatelne, minske dohody povazuju za vlastizradu. Ony v zaujme V.Britanie USA urobia vsetko preto aby sa primerie porusovalo. Vieme si predstavit podobne akcie ako boli v Odese na Kryme. Rusko muselo chranit Krym ako svoje uzemie. V.Britania sa nehambi za vojnu pre Falklandske ostrovy patriace Argentine. David Cameron by mal radsej mlcat, najma za Srbsko a vyzbrojenie islamistov.
Po vyše dvadsiatich rokoch je národ ovládaný a zbavený nástrojov vlastnej vôle.
V zahraničnej orientácii Kisku prevláda naivita a servisné služby pre cudzie štátne záujmy. Politike vládnu finančné skupiny, ekonomike zahraničné nadnárodné monopoly. Ekonomicky aj politicky sú tak Slováci úplne v područí zahraničia. Z mozolov Slovakov, privatizovanych nosnic smeruje do cudziny 12 miliard eur rocne a životná úroveň Slovákov stagnuje.
Takym ako Kiska nezalezi kolko zivotov stoji zbrojenie. Zbrojenie, na ktore Slovensko ma podla nasho prezidenta vynalozit miliardy eur, z rozpoctu, ktory plni chudoba, Hovorim jasne ide o NATO. A je naprosto jasne kto NATO ovlada. A je jasne, ze pan Kiska je jeho nastrojom alias zbavenia vlastnej vole obcanov Slovenska.
Len na okraj. Ukrajina sa dostala do sparov zla v rovine oligarchov Ukrajiny, Ruska a USA. Obhajovat jednu stranu je cesta do pekla vojny.
Kto uveri fasistom na Ukrajine, podporovanych USA a EU?
NEZABUDNIME NA DATUM 18.1.2015 . PORUSENIE MINSKYCH DOHOD. VTEDY SALELI A DNES BEDAKAJU. ZAPAD MLCAL, DNES HOVORIA O PORUSENI DOHOD. kYJEV A USA, EU DOHODY 18 JanNEDODRZUJU. VRATANE GARANCIE DOHODY Z 20.2.2014 NEMECKOM, POLSKOM A FRACUZKOM.
Západ a USA potrebuje vojnu medzi Ruskom a Ukrajinou. Kyjev to vie. Vie, že môže robiť čo chce a vždy dostane požehnanie od USA a EÚ. To Kiska nevie, ze voj. bandy povazuju minske dohody za vlastizradu?
18 januar 2015 18:33:35
Už od rána ukrajinská armáda spustila na Doneck sústredenú paľbu zo všetkých druhov zbraní(vyhlasil Porosenko), pričom mnohé strely dopadajú do centra mesta. Washington a Brusel to podporujú.
Petro Porošenko tiež odhodil masku a vyhlásil, že Kyjev opätovné získa kontrolu nad Doneckom a Luhanskom. Ukrajinský prezident to prehlásil pred niekoľkotisícovým davom v centre Kyjeva. Ich bašta, Doneck, sa dnes dostala pod intenzívne ostreľovanie. Kiska by sa tam mal pozriet.
„Okolo poludnia sa v nedeľu v obci Kominternove v nárazníkovej zóne začala paľba z tankov na obec Zajčenko, ktorú kontrolujú povstalci. Po tejto paľbe povstalci nahlásili Organizácii pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE), že na nich strieľajú ukrajinskí tankisti,“ povedal hovorca ukrajinských jednotiek v Mariupole Ditrij Čalyj. K podobným provokáciám podľa neho došlo v nedeľu ešte na ďalších dvoch úsekoch frontu. Ukrajinská strana pritom tvrdí, že už 15. februára dodržiava prímerie.
Dufam, ze OBSE bude informovat Obamu, ze primerie porusuju povstalci.
O porusovani primeria by mala informovat iba OBSE avsak pravdivo.
To vidiet kto ratingy udeluje. Zrejme cim vacsia zadlzenost statu tym.......
Tak malo investovalo velvyslanectvo USA?
Zas jeden clanok jatriaci medzigeneracne vztahy. Lepsia je rozpravka o troch grosoch.
Po vyše dvadsiatich rokoch je národ ovládaný a zbavený nástrojov vlastnej vôle.
V zahraničnej orientácii Kisku prevláda naivita a servisné služby pre cudzie štátne záujmy. Politike vládnu finančné skupiny, ekonomike zahraničné nadnárodné monopoly. Ekonomicky aj politicky sú tak Slováci úplne v područí zahraničia. Z mozolov Slovakov, privatizovanych nosnic smeruje do cudziny 12 miliard eur rocne a životná úroveň Slovákov stagnuje.
Takym ako Kiska nezalezi kolko zivotov stoji zbrojenie. Zbrojenie, na ktore Slovensko ma podla nasho prezidenta vynalozit miliardy eur, z rozpoctu, ktory plni chudoba, Hovorim jasne ide o NATO. A je naprosto jasne kto NATO ovlada. A je jasne, ze pan Kiska je jeho nastrojom alias zbavenia vlastnej vole obcanov Slovenska.
Len na okraj. Ukrajina sa dostala do sparov zla v rovine oligarchov Ukrajiny, Ruska a USA. Obhajovat jednu stranu je cesta do pekla vojny.
Od neznej sa buduje trojvrstvovy model spolocnosti. Hore je organizovany zlocin, neplatia pren zakony, neplatia pren dane, v strede mu sluzi tupa dvojmoc medii a politikov a model uzatvaraju ovecky na strihanie.
Privatizacia "zlatych nosnic"(energetika, banky, poistovne, atd.ktore nepotrebovali cudzie trhy), devastacia polnohospodarstva, nevolnicky zakonnik prace, devastacia trhovej ekonomiky dotaciami, odpustanim dani aj to je produkt liberalneho systemu, hlasajuceho, ze stat je najhorsi vlastnik. Dosledok statny rozpocet plni chudoba jedine vlastnictvo statu.
Po vyše dvadsiatich rokoch je národ ovládaný a zbavený nástrojov vlastnej vôle.
V zahraničnej orientácii prevláda naivita a servisné služby pre cudzie štátne záujmy. Politike vládnu finančné skupiny, ekonomike zahraničné nadnárodné monopoly. Ekonomicky aj politicky sú tak Slováci úplne v područí zahraničia. Z mozolov Slovakov, privatizovanych nosnic smeruje do cudziny 12 miliard eur rocne a životná úroveň Slovákov stagnuje.
Na pochode by sa mali zucastnit garanti. Pochody v Kyjeve su aj s hakovymi krizmi. Nech nas pan prezident poobzera kto su ti pochodujuci. Preco nejde pochodovat do Donecka a Luhanska, tam fasisti pozabijali tisice Ukrajincov.
Vsetko to zacalo 20.2.2014 nedodrzaním dohody za ucasti garantov Polska, Nemecka, Francuzka. Ta dohoda netrvala ani den. Kde su dnes tí garanti? "Demokratickym prevratom" v rezii USA sa dostali k moci fasisti z Praveho sektora a nacionalistickych stran. Okamzite z rusili rusky jazyk, Tymosenkova vyhlasila, ze Ukrajincov ruskej narodnosti treba postrielat.
Ukrajinci ruskej narodnosti sa nechceli dobrovolne dat postrielat. Otazka preco Ukrajina nechce byt neutralnou a federalnou?
Rusko nema voj. zakladne v Nemecku, opustilo sferu plyvu v Strednej Europe a v pobalti. USA to anektovali.
Aj toto patri k vyrociu majdanu v Kyjeve. USA taketo majdany organizuju aj v Madarsku, na Slovensku a vsade tam kde sa krajininy snazia o nezavislost voci anexii krajiny USA cez NATO.
A preco sa tie reformy robili ked nas do nich nikto nenutil? Predpokladam, ze vacsina 85% Slovakov tie statne podniky, banky atd nerozkradla. Rozkradli to, pomohli sprivatizovat "my Slovaci" tak 5% obyvatelov Slovenska.
Tych 10% mozu byt ti nadpriemerne zarabajuci ale z ich platu, mzdy nikdy nebudu milionari.
K Cine. Cina je komunisticka, aspon tak to deklaruje. Je tak chudobna, ze si USA od nej pozicali biliony dolarov, politici chodia do Ciny ako na oferu a je im uz jedno ake ludske prava tam su.
Ale Cina nedovolila si rozpredat, privatizovat, verejny majetok. Ak aj tam pusti cudzi kapital tak si dava sakra pozor aby neuskodil vlastnemu. Berie skor taky kapital co prinasa nove co Cina nema.
Preto ten vzor Ciny. Tak sme to mali robit aj na Slovensku, tak to mali robit aj v Crecku. Bohuzial ak sa o to pokusi stat, napr. Madarsko tak je zle nedobre a hned su majdany. Aj z takehoto poznatku si myslim, ze aj na Slovensko bol tlak robit reformy vypredajom, kradezou verejneho majetku.
Mne je Rusko tak "vzacne" ako USA. Obe velmoci ovladaju oligarchovia. Ide o rovnake cesto len ten kolac chcu piest podla vlastneho receptu coho dosledkom je zabijanie. A pritom trpia nevinni ludia za cosi co je im cudzie. Tak ako to bolo pocas svetovych vojen. Ano som stvac. Stvu ma ti co za kazdu cenu chcu to zabijanie.
Len na okraj Laura.
- do roku 1989 piskalo ZSSR
- ako to myslis s tym Hitlerom?
- pozorovatie OBSE boli a su v oblastiach, ktore ovladaju Ukrajinci ruskej narodnosti
- Porosenko tvrdi, ze kotla niet, resp. ze su cesty do kotla - preco nepustil OBSE
- humanitny konvoj mohli kontrolovat OBSE, aj novinari si mohli vybrat autiak
- na Ukrajine nema co robit vojak, ktory tam nema trvaly pobyt
- v ukrajinskom parlamente nie su zastupeni Ukrajinci ruskej narodnosti
- v Kyjeve sa bez ostichu proceduruju fasisti benderovci
Laura poznam tvoj nazor a respektujem ho. Predpokladam, ze ako spravna demokratka dovolis aj iny. Skus preto menej osobnych invektiv.
Suhlas. Neviem ci poslednu dohodu ma plnit Ukrajina alebo Rusko. Ak si precitame poslednu dohodu bod po bode aj keby rusko chcelo dohodu plnit nema pravo rozhodovat za ukrajinsky parlament.
Odporúčame