Preco svet potom tych Rusov nazyva separasisti?
Ukrajinci ruskej narodnosti utekaju pred Ukrajincami do Ruska. Podotykam, ze nie do Kyjeva ani do USA. Utecencov je skoro milion. Ak by co len desat percet z tych utecencov bolo bojaschopnych je to skoro sto tisic. Logicky mi z toho vychadza, ze ak sa tito vracaju na Ukrajinu tak aj s vyzbrojou, ktoru im "zakupili rodiny", podobne ako tym co ich nasli na doneckom letisku v muduroch NATO - Kyjev to zdovodnil, ze im tie mundury "zakupili rodiny". Navyse ti Ukrajinci ruskej narodnosti sa vracaju domov, chranit svoje domovy. Na Ukrajine nemaju bojovat co tam nemaju trvaly pobyt.
Lutujem ludi na oboch stranach barikad lebo su to kononenfuter pre Rusko a USA.
Navyse nerozumiem preco sa USA angazuju blizko hranic Ruska cez NATO. Kto chcel aby Cesko a Slovensko boli v NATO? Podotykam, ze ak by bol niekto z tribun neznej povedal, ze v Cesku a na Slovensku bude NATO tak by mu nestacili a tri koridory a utekal by, aby sa nepos.....

