Porosensko ma problem aj vojenskymi bandami Praveho sektora a nacionalistickych stran. Tieto bandy neuznavaju minske dohody a vyhlasuju ich za vlastizradu. Tieto bandy su produktom USA,
Aj takto sa porusuju minske dohody na prikaz USA:
Dna 18.1.2015 Porosenko nariadil palit vsetkymi prostriedkami na Dombas a Luhansk. USA a EU mlcala. Preco?
Lebo im to vyhovovalo.
Jediny kto nechc mier su USA. Vieme kde je problem. A to trpi EU ako vazal USA cez NATO. Nerád to hovorím, ale na Ukrajine nás čaká rovnaký vleklý konflikt, ako vyvolali USA v Iraku, Líbyi či Sýrii.
Pozrime sa kolki uz dnes kricia(vratane Porosenka) o poruseni sucasnych dohod a hned maju vinnika Rusko. Kde su ti pozorovatelia OBSE? To sa maju ti Ukrajinci ruskej narodnosti sa dat postrielat ako to chce Tymosenkova? Z toho jasne vyplyva, ze USA bojuju proti Rusku v zmysle chyt hada rukou Ukrajinca a EU. Ak všetci budeme tancovať ako chcu USA, konflikt na Ukrajine bude iskierkou k začatiu nového konfliktu v Európe.

