Zo Slovenska odchadza rocne 12 miliard eur rocne. Tolko platime vlastnikom cudziemu kapitalu. Madari su na tom rovnako.Orban voli inu politiku ekonomiky ako si praju USA.Preto demonstracie.
Sucasna demokracia - zastavnik liberalizmu - zakonite vyvorila politicku klimu bezpravia, korupcie, prehnitosti a najma beznadeje. Volnost pohybu kapitalu v sucasnej podobe je zdrojom vzniku bananovych republik. Ked vytvoreny zisk opusti krajinu, ignoruje svojich tvorcov.Slovensko opusta cca 8 miliard eur, patriace tvorcom hodnot. Ide o sytem zabijak rodiny. Dosledok- hypoteky, exekucie, niet lacnejsich najomnych bytov, niet jasli, skolok, mladi ludia sa boja mat deti.Zlikvidovali sme statny kapital, ktory nepotreboval cudzie trhy, moho zdierat(vykoristovat) ludi rovnako ako sprivatizovany, ale s tvrdym managementom. Profit by plnil statnu kasu. Odhaduje sa, ze ten profin je vo vyske 4 miliard eur.
To je dosledok reforiem pod tlakom MMF, Svetovej banky, domacich reformatorov typu Miklos, Kanik.

