Prajem Vam v usili ako pisete hore vela uspechov. Ja osobne by som Vas poziadal o obhajobu tej naprostej vacsiny ludi slovenska. Kapitalistov ruk a mozgov. Mate na to!
Prajem Vam v usili ako pisete hore vela uspechov. Ja osobne by som Vas poziadal o obhajobu tej naprostej vacsiny ludi slovenska. Kapitalistov ruk a mozgov. Mate na to!
Mam to pochopit tak, ze klasicke volby na Slovensku su pre tu naprostu vacsinu ludi na Slovensku zbytocne? Ak ano, suhlas, lebo ako pisete zakony pisali bohati a je to ako za sociku.
Co myslite pod tym zemetrasenim?
To zemetrasenie by mala byt nova nezna ale poriadna. To poriadna znamena davat si sakra pozor kto vystupi na tribunu. V tej vassine, o ktorej pisem vyssie, je vela vdelanych ludi od akademikov po dobrych odbornikov alias ludi ziviacich sa kapitalom ruk a mozgov.
Pan luteran da sa suhlasit s vela toho co pisete len mam dojem akoby ste sa bali priznat sa za koho lobujete. Ja uznavam zasadovych ludi aj tych s ktrymi nesuhlasim. Nebojte sa zasad!
Mozete mi konkretne vymenovat koho kryjem z tych zlocincov, politmafikov, megazlodejov? Ta spina je ta korupcia, ktoru uvadzam vo svojom prispevku, a aj ina, len na to je malo 1000 znakov, a nie je fikciou ale realitou a nema nic spolocne s mimozemstanmi.
Na Slovensku zije viac ako 85% ludi s priemernym, podpriemernym zarobkom a dochodcovia alias chudoba. Ak zoberieme aj tych napriemernych(ktorym nehrozi status milionara) ide o kapitalistov s kapitalom ruk a mozgov. Chudoba vznika tak, ze tvorca hodnot nedostava adekvatny podiel na vytvorenej hodnote(mzda, plat).
Predpokladam, ze tato vacsina Slovakov nie je spokojna ako je okradana. Zo Slovenska odchadza tymto 8 milard eur rocne.
Mozno by sa dalo dohnat zameskane keby sa organizatori dohodli a zalozili Stranu kapitalistov prace (skratka SKP) a postavili sa do cela tej vacsiny ludi Slovenska.
Program by mohol napisat pan Peter Bardy pan Krivosik a pripojit by ste sa mohli aj vy pan luteran.
Predpokladam, ze by ste s uspechom porazili stranovlady bohatych. Fico by nemal sancu s jeho populizmom, ktorym stekli tu naprostu vacsinu. Totiz v dnesnom volebnom systeme ma sancu byt zvoleny bohaty alebo donorovany mafiou.
Mozno je to fantazmagoria ale jedna strana navyse by stala za pokus.
Lipsic, Hlina, Matovic. Kto im financuje tie majdany.Korupcia je panske huncutstvo polickeho systemu. Korupcia smrdi od hlavy a tvrdim si dovolit od EU. Korupcia nie je nic ineho ako zvyhodnenie jedneho vyrobcu voci druhemu. Tie dotacie zapadnych fariem zvyhodnili vyrobcov potravin voci vyrobcom potravin na Slovensku. Vysledok zlikvidovanie slovenskeho polnohospodarstva.
Korupciou je okradanie verejneho vlastnictva, nevyhodna privatizacia firiem tzv. zlatych nosnic. Slovensko prichadza o 4 miliardy eur rocne.
Korupcia je silou, ktora hnala a zenie politikov k moci. Priklad politicke "spravovanie a dozorovanie" v statnych podnikoch za tucne odmeny a tucne odhodne pri zmene politikov pri valove.
Politikov treba odstranit z riadenia ekonomiky.Stat nevie hospodarit, pritom politici su statni zamestnanci.
Ten scenar majdanu a jeho realizacia je ukazkou na Ukrajine. Ked mala skupina sa chopi vlady. Ide o typisky prejav liberalizmu. Ked je ohrozena vlada bohatych nevaha nastolit fasizmus.
Lipsic, Hlina, Matovic. Kto im financuje tie majdany.Korupcia je panske huncutstvo polickeho systemu. Korupcia smrdi od hlavy a tvrdim si dovolit od EU. Korupcia nie je nic ineho ako zvyhodnenie jedneho vyrobcu voci druhemu. Tie dotacie zapadnych fariem zvyhodnili vyrobcov potravin voci vyrobcom potravin na Slovensku. Vysledok zlikvidovanie slovenskeho polnohospodarstva.
Korupciou je okradanie verejneho vlastnictva, nevyhodna privatizacia firiem tzv. zlatych nosnic. Slovensko prichadza o 4 miliardy eur rocne.
Korupcia je silou, ktora hnala a zenie politikov k moci. Priklad politicke "spravovanie a dozorovanie" v statnych podnikoch za tucne odmeny a tucne odhodne pri zmene politikov pri valove.
Politikov treba odstranit z riadenia ekonomiky.Stat nevie hospodarit, pritom politici su statni zamestnanci.
Ten scenar majdanu a jeho realizacia je ukazkou na Ukrajine. Ked mala skupina sa chopi vlady. Ide o typisky prejav liberalizmu. Ked je ohrozena vlada bohatych nevaha nastolit fasizmus.
Toto Orban USAkom nemal robit.
- vysankovat MMF
- davat prednost ekonomike Madarska v globalnom svete
- priatelit sa s Ruskom v casoch ukrajinskej krizy
- budovat vlastny kapital, polnohospodarstvo
- nerespektovat niektore nariadenia EU skodiace ekonomike Madarska, atd.
Takyto ludia su potom podla USA neofasisti ale Jacenuk na Ukrajine demokrat.
Tu sa ukazuje aku slobodu, demokraciu a moralku nam nuti liberalizmu alias vlada bohatych nad chudobou.
Bolo to 20.2.2014 ked bola podpisana dohoda na Ukrajine, ktoru garantovalo Francuzko, Nemecko a Polsko. Ta dohoda netrvala ani den a garanti cusia. Jeden z garantov bolo Francuzko, potom jeho garancie, dohody su v rukach zamorskeho spojenca. Preto mozno povedat, ze Francuzko uz nic negarantuje.
Pritom nedodrzanie dohady z 20.2.2014 bola startom vsetkeho co sa odohralo, resp. odohrava na Ukrajine. Navyse zvratena logika USA a EU robi vinnika Rusko.
Pokial sa jedna o tie lode, suhlas O2H.
Už pred rokmi upozorňoval, že svet má tentoraz do činenia nielen s hypotekárnou či finančnou krízou, ale s krízou civilizácie. V jej priebehu sa podľa neho naplno obnažila ekonomická i morálna zvrátenosť viacerých stránok privatizacie.
"Povedal, ze treba posilniť štát, modernizáciou jeho funkcie,“ profesor Milan Šikula, riaditeľ Ekonomického ústavu a pokracuje.
"Neoliberáli v postkomunistických štátoch neprestajne argumentovali, že štát je najhorší hospodár, a na Slovensku sa sprivatizovali nielen všetky banky, ale aj "zlaté nosnice“ cudzim aj statnym kapitalom. Tam je predsa bežným javom, že popri súkromných existujú aj silné štátne podniky, pravda, so štandardným tvrdým manažérskym režimom. A čo sa týka argumentácie neoliberálov, treba si položiť otázku: Ako je možné, že existujú na svete štáty, kde je takmer nulová korupcia, a tie štáty sú na čele konkurencieschopnosti? Nie štát je zlý hospodár, ale politici." Typu Miklos, Kanik.
SE chcu kupit statna firma Madarska, Ciny .
USA navacsi agresor
USA su najvacsi agresor sveta. Rusko sa postavilo proti agresorovi
- Na Kryme nie je vojna. Krym nikdy de jure nepatril Ukrajine.
- Na Ukrajine sa nedodrzala dohoda z 20.2.2014 ktoru garantovalo Polsko, Nemecko, Fracuzko
- Ti "separsisti" su Ukrajinci ruskej narodnosti, ktori sa nedali dobrovolne postrielat fasistami z Kyjeva
- Z Ukrajiny utieklo skoro milion Ukrajincov co Ruska preco nie do Kyjeva pan Obama?
- Preco je Ukrajina vzdialena tisicky kilometrov od USA tak vzacna pre USA?
Po druhej svetovej vojne vitazne mocnosti si podelili sfery vplyvu. Rusko uz nema voj. zakladne v Nemecku, opustilo sfery vplyvu vStrednej Europ a Pobalti. Tuto sferu vplyvu anektoval najvacsi agresor USA cez NATO. Ta sfera mala byt neutralna.USA sa teraz tvaria a konaju, ze iba ony su vitazmi druhej svetovej vojny. Pritom druhy front urobili az potom ked zistili, ze Hitlera moze porazit aj len CA.
Ako by sa tvarila pani Merkelova keby jej nad hlavou lietali ruske bombardery.
Už pred rokmi upozorňoval, že svet má tentoraz do činenia nielen s hypotekárnou či finančnou krízou, ale s krízou civilizácie. V jej priebehu sa podľa neho naplno obnažila ekonomická i morálna zvrátenosť viacerých stránok globalizácie.
„Ale to predpokladá posilniť štát, modernizáciou jeho funkcie,“ dodáva profesor Milan Šikula, riaditeľ Ekonomického ústavu a pokracuje.
"Neoliberáli v postkomunistických štátoch neprestajne argumentovali, že štát je najhorší hospodár, a na Slovensku sa sprivatizovali nielen všetky banky, ale aj "zlaté nosnice“ cudzim aj statnym kapitalom. Tam je predsa bežným javom, že popri súkromných existujú aj silné štátne podniky, pravda, so štandardným tvrdým manažérskym režimom. A čo sa týka argumentácie neoliberálov, treba si položiť otázku: Ako je možné, že existujú na svete štáty, kde je takmer nulová korupcia, a tie štáty sú na čele konkurencieschopnosti? Nie štát je zlý hospodár, ale politici."
Liberalni politici obhajuju vladu bohatych nad chudobou.
Maďarská štátna firma chce naše elektrárne
Martin Kováčik, Pravda | 04.12.2014 12:00
Už pred rokmi upozorňoval, že svet má tentoraz do činenia nielen s hypotekárnou či finančnou krízou, ale s krízou civilizácie. V jej priebehu sa podľa neho naplno obnažila ekonomická i morálna zvrátenosť viacerých stránok globalizácie.
„Ale to predpokladá posilniť štát, modernizáciou jeho funkcie,“ dodáva profesor Milan Šikula, riaditeľ Ekonomického ústavu a pokracuje.
"Neoliberáli v postkomunistických štátoch neprestajne argumentovali, že štát je najhorší hospodár, a na Slovensku sa sprivatizovali nielen všetky banky, ale aj "zlaté nosnice“ cudzim aj statnym kapitalom. Tam je predsa bežným javom, že popri súkromných existujú aj silné štátne podniky, pravda, so štandardným tvrdým manažérskym režimom. A čo sa týka argumentácie neoliberálov, treba si položiť otázku: Ako je možné, že existujú na svete štáty, kde je takmer nulová korupcia, a tie štáty sú na čele konkurencieschopnosti? Nie štát je zlý hospodár, ale politici."
Liberalni politici obhajuju vladu bohatych nad chudobou.
Povacsine nasho prezidenta Kisku kritizujem. Ale z toho obrazku je vidiet, ze to z detmi vie. Takych mikulasov by malo byt cez rok viac. Ako prezident funguje ludomilne. Kritiku pana Kisku si necham pri inych prilezitostiach.
USA navacsi agresor
USA su najvacsi agresor sveta. Rusko sa postavilo proti agresorovi
- Na Kryme nie je vojana. Krym nikdy de jure nepatril Ukrajine.
- Na Ukrajine sa nedodrzala dohoda z 20.2.2014 ktoru garantovalo Polsko, Nemecko, Fracuzko
- Ti "separsisti" su Ukrajinci ruskej narodnosti, ktori sa nedali dobrovolne postrielat fasistami z Kyjeva
- Z Ukrajiny utieklo skoro milion Ukrajincov co Ruska preco nie do Kyjeva pan Obama?
- Preco je Ukrajina vzdialena tisicky kilometrov od USA tak vzacna pre USA?
Po druhej svetovej vojne vitazne mocnosti si podelili sfery vplyvu. Rusko uz nema voj. zakladne v Nemecku, opustilo sfery vplyvu vStrednej Europ a Pobalti. Tuto sferu vplyvu anektoval najvacsi agresor USA cez NATO. Ta sfera mala byt neutralna.USA sa teraz tvaria a konaju, ze iba ony su vitazmi druhej svetovej vojny. Pritom druhy front urobili az potom ked zistili, ze Hitlera moze porazit aj len CA.
Ako by sa tvarila pani Merkelova keby jej nad hlavou lietali ruske bombardery.
O co budu drahsie tie novonakupene raday ako repasovane? Tie repasovane mohli sluzit do roku 2020. Takze tie co mohli sluzit este sest rokov dame do srotu lebo NATO. Lebo sankcie. Straty s tych sankcii by sme mali zaiadat zaplatit tym co ich ziadali uvalit a nie ich zaplatit z dani, alias zo statneho rozpoctu, ktory v naprostej vacsine plni chudoba.
Kde su ti co kritizovali vlaky zadarmo ako zbytocny vydavok zo SR. Ide tiez o vydavky na podporu Ukrajiny, zvysovanie HDP na NATO a tie sa splhaju k miliarde eur.
USA navacsi agresor
USA su najvacsi agresor sveta. Rusko sa postavilo proti agresorovi
- Na Kryme nie je vojana. Krym nikdy de jure nepatril Ukrajine.
- Na Ukrajine sa nedodrzala dohoda z 20.2.2014 ktoru garantovalo Polsko, Nemecko, Fracuzko
- Ti "separsisti" su Ukrajinci ruskej narodnosti, ktori sa nedali dobrovolne postrielat fasistami z Kyjeva
- Z Ukrajiny utieklo skoro milion Ukrajincov co Ruska preco nie do Kyjeva pan Obama?
- Preco je Ukrajina vzdialena tisicky kilometrov od USA tak vzacna pre USA?
Po druhej svetovej vojne vitazne mocnosti si podelili sfery vplyvu. Rusko uz nema voj. zakladne v Nemecku, opustilo sfery vplyvu vStrednej Europ a Pobalti. Tuto sferu vplyvu anektoval najvacsi agresor USA cez NATO. Ta sfera mala byt neutralna.USA sa teraz tvaria a konaju, ze iba ony su vitazmi druhej svetovej vojny. Pritom druhy front urobili az potom ked zistili, ze Hitlera moze porazit aj len CA.
Ako by sa tvarila pani Merkelova keby jej nad hlavou lietali ruske bombardery.
Mozno si charitativne organizacie zoberu vzor zo zdravotnych poistovni a budu vytvarat zisk z charity. Tie firmy, ktore grecner uvadzas su v naprostej vacsine vlatnene cudzinou a tie nemaju zaujem o zdravie slovenskeho obcana.
Ale ved NATO sa stazuje, ze Rusko je blisko pri hraniciach NATO. Navyse to uz neexistuju sfery vplyvu vitazov druhej svetovej vojny? Dohody s Ukrajinou pri deleni ZSSR?
Odporúčame