Jeste tvrdsi federalizace. Vyvolanie protislovenskych nalad. Ako Cesi dopplacaju na Slovakov v ekonomike statu. Klausova kuponova privatizacia. At si jdou. Mena 3:1 atd. atd. Aj v takomto case sme zili a priznam sa bal som sa rozpadu Ceskoslovenska. A ak by bolo referendum hlasoval by som proti rozpadu.
Dnes na Slovensku mame vlastny stat. Vztahy Slovakov a Cechov su nadstandarne. Nevadime sa kto na koho doplaca. Oba staty su v NATO, v EU a v oboch statoch vladne cudzi kapital.
Pocas doby od neznej sa vystriedalo velke mnozstvo politikov, lavyvch pravych, stredovych, a roznych farieb, stran(s.r.o na kradnutie). Netrufam si povedat, ktori z politikov su lepsi, resp. horsi ale z urcitostou na sto percent sa vsetci pricinili na zhumplovani, vykradnutie ekonomiky Slovenska tak, ze nam ostali ...

