NATO slubilo povstalcom
Kto su ti povstalci: jednou z hlavných udalostí, ktoré vyvolali konflikt, bol masaker civilistov, ale pod falošnou vlajkou. Nespáchali ho vládne sily, ale takzvaní „neozbrojení civilisti.“ Títo ozbrojení fanatici, zástupcovia spodiny mali aj ďalší cieľ – etnické čistky voči čiernym Líbyjčanom, uzatvára Pravda." Pozri Slovensky rozhlas 1 z 28.6.2011. NATO skubilo povstalcom pokracovanie bojov proti Kaddafimu. Povstalci(rebelli) su ti civilisti, na ochranu ktorych je bezletova zona? Ti rebeli vykradaju nemocnice, buraju domy, kradnu vid posledne informacie. A NATO, cez lokajsku propagandu, stale hovori o ochrane civilistov. Predpokladaju, ze neustale vtlkana loz sa zmeni na pravdu. Pritom je jasne, ze ide o pristup k prirodnemu bohatstvu a velmocensku politiku. To co hovori NATO je vrchol klamstva! Je tento svet normalny?
Reakcia k téme: NATO sľúbilo povstalcom pokračovanie útokov proti Kaddáfímu
13.07.2011
"V Libyi panuje peklo namiesto..pricina NATO

