Slovensko sa potápa a potrebuje pomoc
Pan Stefanides, Slovensko je uz davno potopene!
Od neznej sa buduje trojvrstvovy model spolocnosti. Hore je organizovany zlocin, neplatia pren zakony, neplatia pren dane. Sluzi mu tupa dvojmoc medii a politikov a tieto dve vrstvy nas, ktori vytvarame hodnoty okradaju o peniaze a strechy nad hlavou.. Tym hore sa a nic nestane ved system vyprodukoval tisice notarov, advokatov, exekutorov. Slovensko už dlhu dobu má pod vodou základy zvrchovanosti, demokracie a práva. Ide najma o prava, demokraciu tej tretej vrstvy.
Nezmyselne privatizacie statneho kapitalu, ktory nepotreboval cudzie trhy nas rocne pripravuju a miliardy eur, zruinovane polnohospodarstvo nezmyselnymi dotaciami farmarov nas pripravili o tisice pracovnych miest a sebestacnost v potravinach. Pokles je z 80% na 40%. Bojime sa zdanit lusxus ale nebojime sa zdanit cez DPH tu tretiu vrstvu a dochodcov. Na Slovensku vladne cudzi kapital a ten urcuje demokraciu, spravodlivost a moralku. Sposob volby GP je len fraska.