Na Slovensku vladne cudzi kapital. Vlada SR sa len moze modlit a na kolenach prosit aby neodisiel. To je vysledok prace nasich politikov a jedno ci lavych alebo pravych. "Základné práva tak, ako sú zaručené Európskym dohovorom o ochrane ľudských práv a základných slobôd a ako vyplývajú z ústavných tradícií spoločných pre členské štáty, predstavujú všeobecné zásady práva Únie.” Cielom EU bolo zlikvidovat ekonomiku Slovenska(potraviny, banky, poistovne, energetika atd) a ziskat trhy pre svoj smejd(potraviny), ziskat lacnu pracovnu silu(automobilovy a elektronicky priemysel). Takze ludske prava(zakonnik prace) su obdobou stredovekeho nevolnictva. Pozri napr. poziadavku cudzieho investora pri Trencine fyzickeho trestu svojich zamestnancov. Pozri utek talianskeho investora na vychode Slovenska ked tu zanecha statu dlzobu skoro milion eur a nevyplatene mzdy sickam a vlada mu dovolila odviest stroje do Rumunska. To Rumunsko nie je v EU a ten Talian nie je medzinarodny ganster?


