Hneď dve hlúposti v nadpise článku: Po prvé, Ukrajina ani náhodou nezvýši šesťnásobne výrobu zbraní. A po druhé, Ukrajina môže "nalievať" peňazí do vojny koľko len chce, výsledok je už jasný.
Hneď dve hlúposti v nadpise článku: Po prvé, Ukrajina ani náhodou nezvýši šesťnásobne výrobu zbraní. A po druhé, Ukrajina môže "nalievať" peňazí do vojny koľko len chce, výsledok je už jasný.
Mal by kandidovať aj Danko, aspoň by sa dobre zhovädil a zistil aká je realita.
Bankárom roka sa stal šéf Národnej banky Ukrajiny ? To je teda komédia, kozla urobili záhradníkom.
SNS tvrdí, že rezort by priniesol štátu miliardy. Akurát do vrecka kapitána.
V Kyjeve, v Bruseli, aj vo Washingtone už toho vína popili dosť ešte pred vojnou. Radšej nech si už nenalievajú, je načase vytriezvieť
Čo píšu bratia Česi 2.1.2024: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/valka…
Koľko padlo Ukrajinských vojakov Kijiv nepíše ? Ukrajinskí vojaci sú asi nesmrteľní.
Neuvážené rozhodnutie odstreľovať Belgorod. Čo príde teraz ?
Ukrajinci asi nepoznajú príslovia: "Čím kto zaobchádza, tým aj schádza", alebo: "Dočkaj času jak hus klasu".
Hlúpa EÚ, len DAJ, DAJ, DAJ ! Ukrajina to ešte len "osladí" EÚ.
"Neuveríte, z ktorého herca bude fašista "
Žeby z toho herca z Ukrajiny ?
Obecnému bláznovi z Trnavy, treba dať po jednej ráno, na obed a večer, kým nebudú zlikvidované.
Najväčší manipulátor je duševne chorý Igor z Trnavy.
Ruské Vianoce ešte len prídu.
Vždy lepšie, ako byť prezlečený za Mickey Mouse.
Len nech sa bojí. Dúfam, že sa aj počas spánku pomočí zo strachu, že z EÚ to ide dolu vodou.
„Dedičstvo otcov zachovaj nám, Pane !“ Nebude šťastná krajina, tá slovanská Ukrajina.
Odporúčame