Veruže aj prehrajú, aj s pomocou Yankeeov.
Veruže aj prehrajú, aj s pomocou Yankeeov.
EÚ nemá ani šajn o tom aká v skutočnosti je divočina na Ukrajine. Pred EÚ len "maľujú" kulisy. Ukrajina nemôže ísť do EÚ ani za 50 rokov.
Danko je "tŕň v päte" vlády, ktorý je nutne odstrániť, aby sa hnis nerozšíril ďalej.
Ešte v EÚ zhorkne ukrajinská káva. Nepoznajú Ukrajinskú realitu.
Čo píšu bratia Česi: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukraj…
Mlátenie prázdnej slamy. Ruská Ukrajina nikdy nebude v EÚ.
Yankeeovia pre Ukrajinu zrušia Vianoce :-)
Načo teraz po voľbách nejaké bezvýznamné prieskumy, sú to zbytočne vyhodené peniaze. Voľby o 4 roky aj tak vyhrá SMER. Matovič, SNS a po zmene predsedu tiež SAS sa do parlamentu nedostanú.
Čo by ešte Ukrajinci chceli z našich vojenských skladov ? Veď už všetko sa im dalo.
Som zvedavý či sa cigáni z toho poučia, ako naleteli bláznovi.
Už je načase, aby aj Igorovi vykopli dvere o druhej ráno.
SNS má smolu na predsedov. Zatiaľ samý dement.
Nič iné to nie je, len Ukrajinské silácke reči. Alzák môže tak akurát spáchať harakiri.
Ako môže podávať blbka podnet na Štátnu komisiu pre voľby, keď Pellegriny ešte neohlásil kandidatúru na prezidenta.
O chvíľu sa budú cvičiť lietať na Zlín Z-37 Čmeliak.
Nech hulia orechové lístie.
Alzák vyzerá vedľa Orbána ako tajtrlík.
Alzák si zobral na inauguráciu Argentínskeho prezidenta slávnostné tričko. Asi z trhu v Užgorode.
To je kde Kryvyi Rih ?
Odporúčame