EÚ by si mala dať veľký pozor na Ukrajinu.
EÚ by si mala dať veľký pozor na Ukrajinu.
Určite získa "veľa" hlasov :-). Zbytočne vyhodené peniaze (forinty).
Ak viete dobrý vtip, neváhajte a podeľte sa s ním s ostatnými., tak ako Ukrajinci.
Šašek sa chystá do politiky, preto si robí PR z témy, ktorá v súčasnosti "letí". Museli ho poriadne pukom trafiť do hlavy.
Veru tak Ukrajinci sú odjakživa vysoko špekulatívni.
Mravčia kráľovná je vyrušená...
A koľko padlo Ukrajinských vojakov Kyjiv nepíše ?
Takýmito správami akurát naštvete ľudí.
Tak to sú pekné sprostosti čo popísala autorka. Citrónovníkovec trojlistý je nekonzumovateľný, je kyslohorký. Plod je malý a obsahuje veľmi veľa jadierok. Je vhodný do živého plota, alebo ako okrasný solitér, keď plody ostávajú na silne otŕnenom kríku aj počas zimy. Navyše, čo je to kra ? Čo mala pani so slovenčiny ?
Čo sa babe (Bidenovi) chcelo, to sa babe prisnilo.
"Na svätého Dindy, čo nebude nikdy" - asi tak vyhrávajú Ukrajinci.
To bude mať na svedomí nejaký 16 ročný "vtipálek". Chytiť a poriadne zrezať po holej remeňom !
Ach Pravda, ako hlboko si klesla...
Tak veru, Ukrajina je diaľkovo ovládanou zbraňou hlúpych Yenkeeov.
Ešte špeciálne "vypoklonkovať" z parlamentu chorého obecného blázna z Trnavy.
Opičiak + Edo = 00 (dve nuly na záchode).
Luďo to je napuosto noumalní... :-)
Len do nich !
To si Šefčovič prečítal v nejakom Bruselskom parlamentnom plátku, alebo to má z vlastnej hlavy ?
Odporúčame