Riaditeľ školy by v každom prípade mal odstúpiť.
Riaditeľ školy by v každom prípade mal odstúpiť.
Najväčšia bezpečnostná hrozba pre Slovensko je obecný blázon z Trnavy.
Kuleba nech si oblečie maskáče a ide bojovať, alebo do fabriky vyrábať náboje.
Ešte by mal urobiť poriadok s riaditeľom cirkusu Matovičom.
Halloween už bol, Kuffa môže rok oddychovať. Na MK sa nehodí k image Šimkovičovej.
Ja viem z fotky Amerického tanku Abrams na Ukrajine vyčítať, že onedlho bude z neho kopa šrotu.
A čo Ukrajinci, aké straty utrpeli ? Ukrajincom sa guľky vyhýbali, alebo Rusi strieľali slepými ?
Fico sa správa suverénne. Nebude na Pražskom hrade za "děvku" čo uteká za Petrom, aj Pavlom ešte hneď vo volebný večer.
Voli by som jedine Igora, za 500:-,
Danko prezident ? To je komédia :-)
Sliepka by mala robiť to, čomu rozumie - znášať vajíčka.
Už keď len vojna prospieva futbalu.... Micheľ nech sa opýta príbuzných padlých, ako vojna pomohla ukrajinskému futbalu. Verím, že by ho nakopali do zadku.
Babrák Edo, Edo, Edo...
Na Ficovom mieste by som sa vykašľal na celého Petra, aj Pavla.
Líder PS si môže tak akurát utrieť sopeľ z nosa.
SNS je slabý a nezodpovedný článok koalície.
Doteraz žiadna Wunderwaffe Banderovcom nepomohla.
Ukrajinu by mali automaticky vyhlásiť za majstrov Európy. Ináč je to veľmi nespravodlivé.
Do posledného Ukrajinca. Kedy urobia Ukrajinci poriadok s Alzákom ?
Odporúčame