Anastaz. Súhlasím s Vami. Avšak na spresnenie musím pripomenúť, že s nápadom pevnej sumy namiesto percentuálneho rastu neprišiel Fico alebo Smer. Tento návrh presadzovali ako pravicoví ekonómovia masívne podporovaní médiami. Smer im na to naletel, pevná suma dosiahla na rok 2016 známych 1,90 €, za čo Smer dostal vyžrať od voličov v parlamentných voľbách 2016 a vlečie sa to s ním doteraz.


