O tom že politici klamali svedčí aj to, že vtedajší premiér Británie Borisko Johnson kašľal na opatrenia a robil si žúrky na ministerstve bez obavy z covidu.
Aj náš Borisko si počas lockdownu vyvážal štetky. Keby nemal nehodu, tak o tom ani nevieme.
Rovnako "slušná ulica" Šeliga sa počas lockdownu chodil opíjať do baru a nejaký náhubok na hube ho netrápil.


