Ak si vodič, tak vieš že máš prispôsobiť jazdu počasiu a nevyhovárať sa na "dopadajúce kvapky dažďa".
Ak vidíš priechod (máš pred ním aj značku) tak sa dobre pozrieš či po ňom niekto nejde a aj keby si videl chodca na chodníku, tak máš spomaliť lebo chodec ak priechod nie je riadený svetelnou signalizáciou, tak má na priechode stále prednosť. Na kamerových záznamoch je chodec dobre viditeľný, iba Danielko ho nevide.
Danielkovi nezatemnili mozog kvapky dažďa, ale možno myšlienka že čo si v ten večer na FB napíše s Alenkou Zsuzsovou, alebo nejakou inou štetkou.
A vidíš, aj to že bol v kontakte s Alenkou Zsuzsovou by mal byť dôvod že nemá čo robiť v úrade špec. prokurátora.


