Ježiš Kristus nikomu nič nevyčítal, dokonca odpustil aj tomu, čo ho zradil a poslal na smrť.
Tak neporovnávaj toho komedianta s Ježišom Kristom, lebo sa rúhaš.
Ježiš Kristus nikomu nič nevyčítal, dokonca odpustil aj tomu, čo ho zradil a poslal na smrť.
Tak neporovnávaj toho komedianta s Ježišom Kristom, lebo sa rúhaš.
Nehanbíš sa váľať si tu vajcia a nechať Ukrajinu bojovať za teba?
Marš bojovať sám za seba, je potrebná živá sila, možno viac ako zbrane.
Ukrajinský komediant má pocit že každý musí skákať tak, ako on píska.
Čo nás to len čaká ak náhodou Ukrajina vyhrá vojnu, zo "sluhu národa" sa stane "pán vesmíru".
Potom im prikáže naplniť sklady zbraňami vyrobenými v USA.
Takto sa robí biznis.
Máš pravdu, Slovensko spolu s Nemeckom napadlo Poľsko a tým začalo 2. svetovú vojnu. Aj celý čas stálo na strane Nemecka.
A ty si ich potomok, preto teraz vyznávaš banderovcov.
Vyjadrila som sa v tomto zmysle? Alebo len píšeš príspevky z manuálu?
Ak nechceš aby Rusko dobylo okolité štáty, tak s ním treba podpísať mierovú dohodu, v ktorej sa zaviaže že nič ďalšie dobýjať nebude. A Ukrajinu nech si kľudne nechajú, aj tak tento štát v budúcnosti bude iba záťaž pre EU, aj NATO. A ak by náhodou vyhrali vojnu, tak im to tak zdvihne sebavedomie, že budú chcieť riadiť celý vesmír.
Zas šíriš poplašné správy?
Veď sa tu denne tvrdí že Rusko nemá čím ani kým bojovať a ty tvrdíš že ide dobyť celú Európu.
Tak tie Leopardy ktoré najprv museli Nemci opraviť tiež nebola najmodernejšia technika.
Prevetrajte sklady!
Plešatá opica, ale aj poslušný EU poskok Šimečka by dali aj to, čo práve nakúpili.
Loď "Odolná Afrika", plávajúca pod vlajkou tichomorského ostrova Palau (Austrália a Oceánia) má namierené do Izraela, kde asi ide nakŕmiť chudobné africké deti.
S najväčšou pravdepodobnosťou je to aj s požehnaním Ruska.
Máš pravdu, je to presne tak.
Len nechápem či Ukrajina je taká blbá, alebo si myslí že Poľsko, Maďarsko a Slovensko sú totálne blbí a nedôjde im čo Ukrajina zamýšľa.
Ja len čakám kedy Zuza, Lajoš Zápach a Šimečka začnú vykrikovať aká je Ukrajina k nám ústretová.
To by bol pre nás najlepší trest :))
Ale zjavne niekto ukrajincov uzemnil a tak pomaly otáčajú.
Pšenice je prebytok, tak načo potrebujeme tú ukrajinskú?
Naviac, ani nespĺňa normy EU.
Ak ty ju chceš žrať, tak prosím, môžeš si ísť nakúpiť potraviny do Užhorodu.
Ukrajinská tajný služba sa stáva podobným šíriteľom hoaxov ako britská MI6.
Podľa tej bol Putin už 24.2.2022 mŕtvy a vystupoval namiesto neho dvojník, podľa oboch tajných služieb malo minulý rok na jeseň Rusko rakety tak na 3-4 útoky, vojna mala skončiť rovnako minulý rok v jeseni, potom do konca roka, podľa nich Rusov padlo viac, ako ich reálne na Ukrajine bolo.
Vláda v demisii sa správa ako zvolená vláda.
Mohli by ňou v zime vykurovať.
Ukrajina všetky tri krajiny zažalovala na pôde Svetovej obchodnej organizácie za nedodržiavanie pravidiel voľného pohybu tovaru.
----
Takže by malo aj Rusko zažalovať EU za nedodržiavanie pravidiel voľného pohybu tovaru :)
Pročko golier bude nosiť iba 4 dni.
Igorko po voľbách bude nosiť kazajku min. 4 týždne :)
Kto vie kde sa Pročko večer ožral a rozbil sa a zvalil to na "vajíčka" :)
Ja teda aj plánujem, už bolo idiotov dosť.
Odporúčame