Obávam sa že ten prímestský bude trošku problém, hlavne kvôli nedostatku nabíjacích staníc mimo veľkých miest.
Obávam sa že ten prímestský bude trošku problém, hlavne kvôli nedostatku nabíjacích staníc mimo veľkých miest.
Jasné, všetko bude na elektriku, aj lietadlá, aj vlaky, aj kamióny budú jazdiť na elektriku a dobíjať sa každých 10 km.
Predvčerom tu bol článok že Rusko zakázalo vývoz motorovej nafty lebo jej má nedostatok a teraz "odborníci" zistili že kvôli tomu zákazu jej bude mať nedostatok EU :)
Ja to hovorím lebo je to pravda.
2.svetová vojna začala 1. septembra 1939 útokom na Poľsko, kde z juhu útočili slovenské jednotky.
Najprv obsadili pôvodne slovenské dediny Javorina a Podspády. Potom obsadili Zakopané a smerovali k Nowemu Targu.
To na ktorej strane stálo Slovensko hádam nepopieraš. Ešte že nás zachránili účastníci SNP.
Vyleštím aj tvoje, ak nejaké máš.
Ale ty budeš nejaké 81. pohlavie, ty nemáš ani gule, ani pišuľu.
Ty by si mal ísť brániť záujmy tvojej krajiny, Ukrajiny.
A nám na Slovensku daj pokoj, nie sme vo vojne.
Putin nie, ale Lavrov vystúpil všade :)
Stanko, podľa tvojich príspevkov je krajina zázrakov Slovensko.
Máme 100% záchodov, každý sa má ako prasa v žite, aj švajčiarski dôchodcovia nám závidia.
V 1968 ťa obsadili vojská Varšavskej zmluvy, teda nie len ZSSR, ale aj Nemci, Poliaci, Maďari a Bulhari. Jedine Rumuni odmietli.
Stavím sa že ak bUkrajina vyhrá, tak tunajší inkvizítori začnú nadávať na Ukrajinu.
Im totiž vôbec nezáleží na Ukrajine, oni ju podporujú iba z nenávisti k Rusku.
Moderná história zamlčuje že 2. svetovú vojnu začalo spolu s Nemeckom Slovensko.
Aj že počas celej vojny bolo Slovnsko spojencom Nemecka.
didymos
V škole ťa zabudli naučiť že 9-tého mája si bol ako spojenec Nemecka porazený.
Skôr teraz končí impérium USA.
Podobne ako skončili kolonizátori z Británie a Francúzska v Afrike a Ázii. Veď teraz vedie Britániu potomok "otrokov" z Indie.
V USA tiež moc preberajú Afričania, ktorí tam roky robili otrokov.
Pokračuje, krok vpred a dva kroky vzad.
Aj ročné obdobia kvôli nej premenujeme, jar začne v auguste. :)
Kedy začala ukrajinská "jarná" ofenzíva?
Čo vie vyrobiť Slovensko?
Kubánci by nikam ísť žiť nechceli, keby ich USAci neterorizovali.
Prečo vlastne uvalilo USA na samostatný zvrchovaný štát Kuba sankcie?
Lebo sa nechceli podriadiť USA?
Mal by si ísť pomôcť, niekto tie NATO zbrane musí ovládať a Ukrajine dochádzajú "PC hráči".
Po takom usackom úspechu v dobe keď PC zaberalo celý 3-izbový byt v petržalke a kalkulačku si nosil v pojazdnom kufríku by sa čakalo, že USA teraz má vojenské základne na Mesiaci a ostreľuje atacms-mi Marťanov :)
Už počas posledného samitu NATO v Litve o Zelenského nebol veľký záujem.
Ani nič prevratné sa tam pre Ukrajinu neudialo.
Rovnako teraz. Zelenský tam šiel s víziou že Rusko má byť vylúčené z OSN, počas konania samitu už toto nespomenul ani Volodymyr, ani média.
Odporúčame