OĽaNO navrhuje pre útoky politikov zmenu financovania RTVS
Rtvs môžu kľudne zrušiť, to sa už pozerať nedá. Ja pozerám len CT1,CT2, občas, Primu, barandov. Naše stanice môžu kľudne zrušiť všetky. Veď pozrime si výber :profesionáli,hod svistom, chart show,farma,tvoja tvár... Panelák, milujem Slovakia veď to len naladim a mam po nálade, alebo všetci varia...veď to je horšie ako tie turecké telenovely.ano,bránia sa naši chcú ich zakázať, už zrušili Novu, teraz ct... Konkurenciu zákazke a všetci budeme pozerať slovenský hnoj..
Cimberej. Mistrikova...učiteľka
.sami seba odmeníme... Horšie ako komunisti... Treba to zrušiť...