Plyn prudko zlacnie. Ušetria ľudia už na jar?
tak , tak je to správne ..babka vyjde vonku , pozrie kolko kubíkov jej pribudlo na plynomeri aby vedela koklo zaplatí za kwh , lebo tak jej chodí faktura , tak otvorí učebnicu fyziky , či energetické tabulky , alebo zavolá vnukovi na MF , katedre fyziky kolkože to spálila a kolko bude platit....A od 1.4 . sa bude platit za % liehu , nie objem alkoholu , prideš ku pokladni a tam ti to pri kase prepočíta ....benzín, nafta LPG nie na litre ,ale na spalné teplo.....Ak je niekto podvodník v štáte tak su to plynári a ten zbytočný regulačný urad....na budíku tak , fakturácia tak .....toto nemohol vymysliet normálný človek , toto musel byt znudený uradník čo musel vykázat nejaku činnost......