ja viem,si typický slovák-zamestnanec-komunista ;podnikatela a jeho rodinu chceš vidiet ako zrobeného človeka na ojazdenon aute v špinavých a roztrhaných šatách ktorý robí od svitu do mrku....podniká sa pre to aby si sa mal lepšie ,,,,ako by sa ti páčilo keby dostal o tretinu menší plat robil by si viac a tu tretinu by ti zobral nejaký uradník? a všetko čosí stojí......aj podnikatela,,,,možno nervy.možno rodina, zdravie,kamaráti.....skus,uvidíš....


