... schovávate sa za izmy, ale sprznený život tým nikomu nenapravíte. Ani autor, ktorý sa okolo všetkého motal, o všetkom vie.
... schovávate sa za izmy, ale sprznený život tým nikomu nenapravíte. Ani autor, ktorý sa okolo všetkého motal, o všetkom vie.
... ďakujem veľmi pekne, a dovolím si dodať, že v ten konkrétny deň som si už dovolil všetkým naliať.
Tak teda do páru, na zdravie ;-)
Pre Rudolfusa, na trávenie, evidentne má nejaké problémy.
http://www.youtube.com/watch?v=hnZMgCv sv0E
Povedal by som skôr straníckou intrigou. V KSS boli dve sorty ľudí, komunisti a straníci a to boli dve úplne odlišné charakterove skupiny.
To bola šichta! Všetko to prečítať. Aj nejakých vzácnych darov a funcii sa mi dostalo.
Ja som hneď vedel, keď som oči otvoril, že dnes bude krásny deň. Vonku je síce -5 °C, ale slniečko vysvecuje a hreje príjemne. Tak ešte dobrý obed a potom nejaký menší špacír.
Dobrú chuť :-)))
...tak dobre, vstávam, pozerám, že aj obed by mi pomaly mohol uniknúť :-O
*
http://www.youtube.com/watch?v=o-MkOViX24E
... keď si pôsobil v Prahe, s českými diôvkami si sa ako dorozumieval? Len tak, po hmate? :-)))))))
... však som myslel na Slovensku. Alebo si to už aj za veľkou mlákou rozšíril? )))
... teraz by som Vlado chcel vedieť, či ten paragraf na konci výkričníkov bol omyl, alebo varovanie :-)))
... čo už tu pomôžu aké snahy, keď sa vyjadruješ neurčito, dvoma-tromi slovami, to si má potom členská základňa vycucať z prsta, ktoré úspechy si chcela vyzdvihnúť, akou cestou si nás chcela poslať pri budovaní krajších včerajškov?
... to potom takým hrdzavým, nebudeš chcieť ani pavučiny povymetať:-O, čí ...?
... a ty tu čo plačeš?
Nemá ti kto nasypať:-O
*
http://www.youtube.com/watch?v=WiZ 65E5NN94
Odporúčame