Aj ja si dovolím, popriať Ti sviatky plné pokoja a pohody :-)
Drahá ninfa
treba urobiť ešte jedno foto, živý Betlehem. Všetky postavy podľa tvojej ľubovôle, len Vladuška prosím, uložiť do jasličiek. Ale Vladuška, nie toho starého čerta :-))))))
... cholagolove ...
ešte že sa ti nestal taký trapas ako mne, miesto isocholu som si kázal kúpiť cholesol (to je pre zajace) :-)))
... a budeme svorne recitovať:
Hoj štrúdľo nášho rodu,
čo Ficulienka ťa ťahala od roha stolu k rohu,...
Soums napísal, že Vianoce nie sú o žranici.
Tak prečo Ficulienka spomenula tú štrúdľu?
Teraz mám oslintanú celú klávesnicu :-)))
Pozerám, že dvojičky sú už predané.
Čo to bolo za tajomného kupca?
Pekný deň , všetkým:-)))))
... nemal to len také, ako si Ben Stiller v niektorom filme nafukoval obsah slipov? :-))))))
... nech sa páči, tá posledná bola ozaj dobrá, preto už takmer "bola", nazdravie :-)))
... radšej sóda-bikarbónu :-)
Inak pôvodne som myslel, že dvojičky sú tie pod stromčekom :-O, do tváre by si aj boli podobné :-)))))
... a ako rýchlo rastú, keď sa príde do Egypta, bude sa im môcť aj svadba vystrojiť :-)))
... aj ten čo tieto slová často používal, ten čo má ľudský život na svedomí, aj ten sa pod petíciu podpísal?
Odporúčame