... aj všetko, ...
... niekedy nezaškodí a všetko, ale keď už sú tie Sviatky pokoja,
pekný večer a "Pokoj a bratská láska nech zavládne medzi nami" :-)))
... hmm,
nehovoril si, že vlastne tú vládu-moc, vlastne nikdy z ruky nepustili?
... dobré aj tebe. Ako to vyzerá? Tu stále mrzne, len tak praští. A ako som prebehol diskusie, to avizované oteplenie neprišlo ani tu. Z niektorými ľuďmi nepohnú ani Vianoce.
Správne. Keď má poisťovňa právo na zisk, netreba ju pripravovať ani o právo na stratu. Zákonom to ošetriť, myslím, dokáže hocijaký fiškáľ.
... takto nepíše človek, ktorý absolvoval Sviatosť zmierenia. Rozhodne by som ti ju odporúčal.
Pekný deň, všetkým :-)
... na Vianoce neviem, ale na Silvestra určite. Vari neprivítam Nový rok nečistý :-))))))
... čo narobí, keď je platená na akord.
A že Ústavný súd zakázal sudcom znížiť plat. Predsa to ide, len im pozrieť na prsty, rad za radom!
Odporúčame