... hocičo, len už nie kapustu :-O
... hocičo, len už nie kapustu :-O
Ja viem, že ma to neospravedlňuje, ale nemohlo by byť nejako avizované, : "Vstúpili ste do nového blogu!!!" ?
Však až teraz som si všimol (26). Idem rýchlo prečítať.
Diktátu sa nevyhneš, ale je na tebe, ako ho napíšeš.
Veľa pekných, osobných diktátov.
... myslíš, že keby mal k dispozícii desiatich "Čentešov", výber by bol jednoduchší ?
Kto tomuto kostlivcovi otvára dvere na skrini?
... tak sa zamysli nad tým, čo si už určite nedáš. To bude asi ľahšie rozhodnutie.
Pekný večer :-)
No neviem, je to drina. Ešte stále nie je všetko zjedene.
Pekný večer všetkým :-)))
... ani stredu, ani v Dunajskej Strede, jednoducho v polovici Vianočných sviatkov :-)
Páni sa zabávajú, čo s tým však máme my spoločné? Hádam nám to len nebudú chcieť dať predplatiť?
O čom to je? O kom to je? A hlavne prečo len?
Odporúčame