... keď si už toho Havla spomenul, je v tom nejaká symbolika, že sa teraz rozmohla móda inštalovať Havlove srdcia, podotýkam neónové, studené ...
... keď si už toho Havla spomenul, je v tom nejaká symbolika, že sa teraz rozmohla móda inštalovať Havlove srdcia, podotýkam neónové, studené ...
... podľa toho, do akého kalendára pozeráš, do Slovenského, alebo do Českého :-)))
... minimálne trom štvrtinám národa sa žije stále horšie a vy chcete, aby padlo na samé dno, len aby ste sa vy mali lepšie.
Keby sa malo učiteľom dávať to, čo im patrí, dostávali by stále menej. Výsledky žiakov, aj v medzinárodnom porovnaní, sú stále horšie. A to je fakt.
V zoologické zahradě umírá steskem velmi vzácná opice. Zvěrolékař ji vyšetří a oznámí řediteli, že nutně potřebuje
opičáka. Začnou obvolávat všechny ZOO v republice, potom v Evropě, nakonec v celém světě, ale samec není - je to
opravdu vzácná opice. Tak se zvěrolékař sejde s ředitelem a radí se, co budou dělat. V tom zvěrolékař dostane nápad:
"Víš co, nedávno jsme přibrali tmavo-zarostlého krmiče Deža, sice vyšel z páté třídy základní školy, ale za tři stovky by to
možná udělal." Tak si Deža zavolají a ředitel povídá: "Dežo, já bych potřeboval, abys za tři stovky osouložil opici."
Dežo po chvíli přemýšlení odpoví "Tak jo, ale mám tři podmínky." "Samozřejmě, okamžitě jsou splněny."
"Tak za prvý - že se s ní nebudu líbat." "No to je úplně jasný, opice se přece nelíbají." "Za druhý - že to s ní můžu dělat zezadu."
"To víš že jo, opice to přece ani jinak nedělají. “A za třetí?" "Že vám ty tři stovky dám až po vejplatě...""
Dnes je utorok,
na nič som tým nechcel poukázať, len asi toľko, že aj utorok môže byť špatný deň. Vlastne, ako každý iný. A tento špatný je! Chvíľu dážď, potom sneh, aby toho nebolo málo potom zase oboje spolu a tak dookola.
Čo nám v takomto prípade zostáva?
Nájsť si dôvod na zasmiatie ;-)
...pokračovanie...
Pre Katarínu-Katku, ako cukor sladkú ..
*
http://www.youtube.com/watch?v=vJ4FcTXI_gs
... môže byť a tie celebrity by si kam zaradil?
Nechichotala sa tu pred chvíľou nejaká hyena?
*
http://www.youtube.com/watch?v=swC8f0qu XEw
... napadlo ma, ako by to vyzeralo, keby nekŕmil ani jedného vlka. Zožrali by sa navzájom, alebo by sa ich zúrivosť obrátila na ich "opatrovateľa"?
"... tamtamy duní dál, zapomenout brání ..."
*
http://www.youtube.com/watch?v=1Jgwh8ircf M
*
Na dnešné popoludnie mi nejako zapasovala.
Zdravím všetkých. :-)
... len pomalšie, aby som nespyšnel, lebo vieš čo nasleduje a ja nechcem chodiť s narazenou "držkou" ;-)
Zravíčko soums :-)))
"Už to ďalej nemôžeme tolerovať, tieto tragédie sa musia skončiť", zneje éterom. Ja len dodám: "Všade!"
Prajem všetkým, pekný tento pochmúrny deň.
Viem, vyzerá to ako nezmysel, ale "prežijeme-nezbláznime sa len ak", zo všetkého špatného, vydolujeme kúsok pekného ;-)
... nebol som ani pri jednom, ani pri druhom, ale oba prípady sa zaštíťovali triednym bojom.
Odporúčame