... pekný aj tebe Mária :-)
a ešte, chceš vari povedať, že Ficulienka nie je naša? :-O
... pekný aj tebe Mária :-)
a ešte, chceš vari povedať, že Ficulienka nie je naša? :-O
... načo balón? Dievčatá by ti nepožičali? ;-)
http://www.beautywoman.sk/clanok/828
... ešte nám niečo povedz, napríklad k vraždeniu Mašinovcov, nech sedíš s tými správnymi vranami na konári.
... aj si si zaspieval: Chvála Bohu už som tu, už som tu, už som doma z výletu? ... ♫
Pekný večer, všetkým :-)
... milý snowman, zmierni tempo, viac užívaj život, lebo keď si už povieš dosť, možno sa ani užívať už nebude dať. K tomu hľadaniu, hádam si nemyslíš, že som to napísal preto, že som sklamaný(poviem ti pravdu, ani som nevedel o čom píšeš), chcel som len povedať, že keď má niekto na Pravde blog, kontakt je jednoduchý. Prajem ti všetko pekné. :-)
Žena sa dala odviezť taxíkom. Keď však prišlo na platenie, zistila, že nemá peniaze.
Taxikár nahnevane zabuchol dvere šliapol na plyn a odviezol ženu na kraj lesa.
Na lúčke rozprestrel plachtu.
"Čo chcete robiť? Mám doma tri deti." preľakla sa žena.
"A ja mám doma šesťdesiat králikov, nerečni a trhaj!"
... drahá, dnes večer ti prinesiem modré z neba.
Ja nechcem žiadne modré z neba! Pekne budeš doma sedieť!!
... To už keď je tých 969 , aby bol poruke :-)))
Leží manželský pár v posteli a ona hovorí: "Ja by som strašne chcela mať väčšie prsia."
"Tak si ich skús trieť toaletným papierom."
"Toaletným papierom?, a čo by to ako malo urobiť?"
"No neviem, ale pozri, čo ti to urobilo so zadkom ..."
Drahý, rozprával si sa s tým človekom čo ma včera vytiahol z vody, keď som sa topila?
..."samozrejme", tri hodiny sa mi omlúval ..."
Inzerát:
Mladý pohľadný športovec, abstinent, nefajčiar, finančne zabezpečený.
Auto, barák, chalupu na horách, tučné konto mám,
Značka: Nikoho nehľadám, len sa chválim.
To takto ráz podvečer sedia manželia pri televízore a chlap sa zrazu zdvihne a hovorí: "Žena vstávaj, obliekaj sa, mám chuť na pivo"
A ona sa s úsmevom pýta: "Jéj a ty ma dnes vezmeš zo sebou?"
A on na to: "Nie, ale vypínam kúrenie!"
On: Skúsime si dnes večer vymeniť pozíciu?
Ona: To je dobrý nápad - ty budeš žehliť a ja sedieť na gauči ;-)
Čo myslíte, kedy ho Focus zaradí do prezidentských prieskumov?
... a ja som si to vyžral, keď som si jej dovolil báseň napísať :-)))
"Škola tomu nemohla zabrániť, keď vopred nevedela, čo sa chystá," povedal Bill Bond, odborník na školskú bezpečnosť a bývalý riaditeľ strednej školy, kde rovnako zažil smrtiacu streľbu jedného zo študentov."
Tu som skončil čítanie.
Tí nekultúrni masoví vrahovia, ani sa neunúvajú oznámiť, že niečo chystajú:-(((
nie pavol kaplan ale odvazny clovek s ficovho chlieva napisal otvorene o com vsetci len suskaju. za tuto odvahu ti poslem ako vianocny dar najnovsiu hracku PEBBLE watch fico . zabudol na holotu a neinformovanych ktori mu dali mandat pretoze musi nakrmit gorile a zralokov.aj v topolcanoch sa trasie zem a vybuch bude v buducich volbach. dokazal si znicit svojich superov od meciara slotu a dzura podrezavas haluz na ktorej sedi
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Hodnotný / Nehodnotný snowman
1174179 20.08.2012
08:46
Dal so si tú námahu, išiel som pod ten môj blog a našiel som si snowmanov príspevok, aby som vedel, o čo sa jedná. Musím však skonštatovať, že si si veľa námahy nedal, aby si ma skontaktoval :-O
Odporúčame