... teraz by som sa ti mal ospravedlniť. Dole som ti niečo napísal a ty si to medzi tým už vygúglil :-)))
... teraz by som sa ti mal ospravedlniť. Dole som ti niečo napísal a ty si to medzi tým už vygúglil :-)))
... keď som začal pôsobiť na Debate, na niečo som sa dovolil niekoho spýtať, čo je to, a dostal som to riadne vyžrať, či som taký neschopný, či si to neviem vygúgliť!!! ;-)
... keby si používala nrmených, stačilo by aj tisícsto. Čistých dvesto ušetrených :-)))
... to jsem já, to jsem já, ...
dúfam že nie nakrátko :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
Boli časy, keď sa vekom, šedinami, múdrelo, životom sa naberali skúsenosti, rady starších sa cenili.
Teraz sa všetko zmenilo. Deti sa už múdre rodia a do do doby dospelosti naberú všetku múdrosť sveta.
A že denne stretávame priveľa debilov?
To si vo svojej senilite len namýšľame.
Vynikajúce Vladko +++++ ;-)
Nech žije fazuľa a údené koleno!!! Alebo,lepšie povedané, nech žijeme z fazule a údeného kolena. Veď už určite nie je ďaleko deň, keď bude vymyslené zariadenie na zachytávanie fazuľových plynov a tlakovanie nimi plynových zásobníkov na Záhorí. Pokiaľ sa urodí dosť fazule, nebudeme poznať pojem plynová kríza, lebo plynu bude určite nadbytok a na nejaký ruský sa budeme môcť ...
... tak sa mi zdá, že si si dal aj tú robotu tie "á" spočítať, alebo si to jednoducho skopíroval? :-)))
Dnes ráno som bol v obchode. Bol som tam 5
minút. Keď som vyšiel von, pri aute už stála policajtka a práve
vypisovala blokovú pokutu. Tak som k nej podišiel a vravím:,,Ale no tak,
zlatko, to človeku nemôžete dopriať ani malú prestávku?!" Ignorovala ma
a tak som jej vynadal do je b nutých fízlov. Pozrela sa na mňa a začala
vypisovať ďalšiu pokutu za ojazdené pneumatiky. Tak som ju nazval tupou
štetkou. A ona začala vypisovať tretí blok. Tak to išlo ďalších dvadsať
minút, nadával som jej do všetkého možného... Čím viac som jej nadával,
tým viac pokút napísala... Mne to bolo ale jedno...Ja som bol peši...
... niečo asi v jeho šľapajách zapácha, keď si ho nevolili ani vlastní.
Pekný deň, všetkým.
Dole priateľ soums písal, že nás čaká dlhý boj. Neviete, či to už vzplala tá posledná borba?
... fotka nie, ale na doklady už nerobia normálne fotky, tak ani vyzerať na nich nemôže človek normálne.
... tak potom, keď ťa zastavia policajti a otrčíš im ten vodičák, len sa prikrčia od strachu.
Odporúčame