Sulík asi chodí stále niekde na raňajky podávať hlásenia a potrebuje človeka na poste, kde sa pracuje s informáciami.
Sulík asi chodí stále niekde na raňajky podávať hlásenia a potrebuje človeka na poste, kde sa pracuje s informáciami.
... som tu, snažil som sa prečítať a u povolaného hľadám odpoveď. Priznám sa, nevyznám sa v tebe. Si ako ten dvojtvárový dr.
Nuž čo, skončia poradovníky a zase sa začne do nemocnice chodiť s kabelami s ktorých trčia husacie krky a šunky a s peňaženkami stiahnutými gumičkou .
Človek má pravú aj ľavú tvár.
Ty sa nám teraz Pavol, ktorú svoju snažíš predstaviť?
... planá výhovorka, po jeden, dvoch fúrikoch betónu, by sa diera upchala a môžeš voziť až do ...
... veď ma poznáš, keď ja som taká dobrá duša, ale ženu tú nie, ... to teda nie!
... asi tak, ako moja vybračná brúska, čo si odo mňa požičal sused a brúsil ešte neuschnuté steny.
... však keď už sliepky, treba im vytvoriť aj správne prostredie, aby sa mali kde popeliť. Preto do toho betónu, miesto štrku, mal ešte pridať popol a ušetril by aj na arpalite, či ako sa to volalo, proti švelam. :-)))
... keď už, tak mlátenie prázdnej slamy.
Čo sa mletia týka, môžeme napríklad nadarmo, alebo naprázdno mlieť hubou :-)))
... poznám jedného, čo na jeseň zabudol vrecko cementu pod odkvapom a na jar si naň spomenul, že ho zužitkuje. Roztĺkal ho kladivom a potom mlel na makovom mlynčeku. Len už neviem , ako dopadol ten betón. Potom som už u neho dlho nebol a priznám sa, že som si na to spomenul až teraz.
... prvý už áno, nenašiel som ho. Našiel so len autorovu reakciu v podobe nového blogu.
... klopte a bude vám otvorené, pýtajte sa a bude vám ... položená otázka.
Aj také veci sa často stávajú.
Všetko je od Boha, len teľa od kravy. Ale pri ovciach som na pochybách, od koho sú. Pri admánoch nie.
Podľa toho, v jednej litrovej fľaši, bolo štvrť litra metanolu. Slováci sú nejakí odolní, keď ich z toho len bolela hlava.
... áno, podobná situácia. Na zjemnenie chuti sa pridávali propylénglykoly, do frídexu, etylénglykol. Nejaký umelec si pomyslel, glykol ako glykol. Ten etylénglykol však bol jedovatý.
Vypočul som si dvakrát tlačovú besedu prezidenta PZ SR.
Citujem: zadržali sme 450 ml alkoholu vo fľašiach, výsledok analýzy 25% objemových metanolu, 25% objemových etanolu. Podľa toho, ak niekto vypil štyri poldecáky, tak jeden z nich by bol metanol. Nemal by byť potom v horšom stave?
Odporúčame