... ešte že máme teba, ty zložitý, ... koho vlastne volič?
... ešte že máme teba, ty zložitý, ... koho vlastne volič?
... mal si to nechať tak, ako to bolo zaužívané. Ty máš vkladať a o iné sa nezaujímať. Na vyberanie je suseda.
... posádku mám výbornú, kormidlo držím pevne v rukách. Nehovor mi, že nepoznala dobre aspoň tých svojich. A čo to napovedá aj tá stretávka u nej doma, keď vyprážala rezne Haščákovi a Dzurindovi.
... náramkové hodinky sa pomaly stanú prežitkom. Každý už čumí na mobil. Nevieš, aký má preceda?
... myslieť poctivo a zatvárať oči nad nepoctivosťou, nedáva nikomu právo moralizovať nad inými.
Pekný deň, všetkým.
Veterno, ale slnečno, takže, dá sa ;-)
...
Zhovárajú sa dvaja kamaráti v krčme. Jeden hovorí:
- Včera som zachránil priateľku pred znásilnením!
- Fakt? A to sa ako stalo?
- Sebakontrola, kamarát, sebakontrola!
A niekto si ide robiť posmech z nášho. :-O
Staršieho na bicykli idúceho pána zastaví v noci
policajná hliadka:
- Kam idete tak neskoro v noci?
- Na prednášku o zlom vplyve alkoholu, tabaku
a nočného života na ľudský organizmus.
Policajt sa nedôverčivo pýta:
- Prosím vás, kto organizuje takú prednášku
o druhej v noci?
- Ako obyčajne - moja žena...
... "Vianočný Bazar Rudolfusovho Zlata".
Akcia sa uskutoční v záhrade súdruha Biľaka a moderovať by to mohol súdruh Hlina. :-)))))
K žene driemajúcej na lavičke pristúpi policajt
a decentne jej zašepká:
- Pani, máte odhalený jeden prsník...
Ona sa na neho vydesene pozrie a skríkne:
- Čo tam po prsníku, ale kde mám decko?
Veľmi správny postoj.
Nechápem však tých, ktorí to kritizujú už len z princípu, lebo to presadzuje niekto iný, nie ten správny z "našej" strany.
Chvíľku vydržte, tí vaši, keď uvidia odozvu u voličov, začnú vykrikovať, však my sme to povedali prví.
... a debata je presne tam, kde si ju chcel mať. Mimo. Mal by si uvedomiť, že svoj život tu žijú ľudia, ktorí sa nemusia vedieť práve najspisovnejšie vyjadrovať, ale niečo majú odžité, majú svoje skúsenosti a ich príspevky vychádzajú z dlhoročnej "životnej praxe". Nie každý má štátne skúšky zo strojopisu. Veľa ľudí nenecháva za bodkou medzeru, ale píše múdro. Veľa ľudí ovláda aj techniku, aj pravopis, ale za to, čo napíšu, by sa mali do smrti hanbiť.
Odporúčame