Pekný deň všetkým!
Vstával som síce do dážďa, ale postupne sa celkom vyčasilo.
A ešte malú úvahu:
"Na počiatku stvoril Boh nebo a zem. Všetko ostatné je Made in China".
Teda zlato je Boží dar, nie od Číňanov.
Pekný deň všetkým!
Vstával som síce do dážďa, ale postupne sa celkom vyčasilo.
A ešte malú úvahu:
"Na počiatku stvoril Boh nebo a zem. Všetko ostatné je Made in China".
Teda zlato je Boží dar, nie od Číňanov.
Pekný večer všetkým, čo sú ešte na nohách a tým, čo sú už pod stolom, ľahké odpočinutie ...
... nie som právnik, poprosil, by som ťa, dajú sa za terajšieho stavu ošetriť majetkové pomery dvoch ľudí rovnakého pohlavia a tak isto aj tá stále omieľaná informovanosť npr. o zdravotnom stave?
... láskou to začína a potom to pečatíš zmluvou, sľubom, podpisom, svedkami, .... neviem prečo je pre niekoho problém uzavrieť zmluvu. že to nie je na úrovni manželstva? Manželstvo má nejakú históriu, poslanie a to homo nenaplní.
... len to "hovno", ty odborník na exkrementy, je v tom to prípade internacionálne, na čele tejto záhady sa nám pohybuje nejaký maďar.
... aj manželstvo je dohoda-zmluva a neber to ako v amerických filmoch, v Las Vegas, dvaja sa opijú a hŕŕŕ do kaplnky a nejaký Elvis ich zosobáši.
... miLAN-ko neviem, či už tu nerobí admína. Keď si milý súdruh Rudolfus zaspomínaš, tak ešte pod súdruhom Hrdličkom :"KSS: Bol to protisocialistický politický prevrat" navrhoval vytvoriť sekciu na táranie a pod ostatnými článkami serióznu politickú debatu.
Mínusku ti hodím,
až se budeš ptát,
zda te za nos vodím,
či zda te mám rád, ... ♪♫
... spieval už aj svojho času božský Kája :-)))
... a to je všetko nič, otvoríš, začneš čítať a perla za perlou, niekde aj diamant.
... ten kniežací címer, ktorý bol na dvierkach "toho koča" v ktorom nesú sliepky vajcia, si pribila na vráta do pajty?
... požierate od volieb priveľa sódy, niekto vám podhodil octu?
Odporúčame