http://www.youtube.com/watch?v=rfxYQ7HOhhc
http://www.youtube.com/watch?v=rfxYQ7HOhhc
... však to som ja len, aby nám nebolo vytknuté, že sa načisto separujeme, pojal do svojho pozdravu aj tých, čo si aj cez hruď, síce nie všetko, ale pupok ešte vidia. ;-)
Dobré ránko VáženÝ, aj TÝ centimetrom v páse MeranÝ!!!
A rýchlo doraňajkovať, obed je tu "coby dup! :-)))
... dobrú noc Oly, aj všetkým dobrým ľuďom, teda členom roty :-)))
No nič, asi pôjdem spať, ale ešte pred tým sa nechám inšpirovať Novohradčanom, vytiahol som si zo zoznamu Móra Jokaya, bolo ich tam deväť, jedna ma vari dobre uspí, najskôr som sa rozhodol, pre Turecký svet v Uhorsku, ale potom som si to rozmyslel a siahol po Zlatom človekovi. Toho by mi určite aj Rudolfus schválil:-)))
...dobrý večer, milý Oly a samozrejme pohodu aj drahéj editorke;-)
... mamľas dokáže oceniť akurát tak svoju tuposť. A tú dokáže vystaviť na poriadne vysoký piedestál!
... aj blog som niekoľko krát prečítal, ale pribudlo po niekoľkých pokusoch ledva jedno číslo :-(((
... ja som tú históriu aj prežil a môj pohľad z podhradia celkom nemôže vylúčiť predkladaný pohľad z hradu.
... ja by som ti to povedal takto, milý ladlen. Ver si ty čomu chceš, aj čítaj čo chceš. Nikto ťa nenúti ani čítať, ani veriť. Si slobodný človek, ale nechaj slobodu výberu aj iným.
Ak som ako dieťa niečo kamarátom závidel, tak to boli starí rodičia. Ja som už nezažil ani jednu starú mamu ani starého otca.
Je tu nejako pusto ...
*
http://www.youtube.com/watch?v=tXw6X24GtIY
... len zahryzni súdruhom do ..., nech ich šľak triafí;-)
*
Pekný večer, všetkým! :-)))
... lorak, ty si asi tak citlivý, ako šmirgeľ na holej riti. Čo keby si odpálil tam, kde ťa s radosťou príjmu. Je také miesto? Že áno? Tak čo tu ešte kazíš vzduch?
... ahoj :-)
a to sa dá toľko odpočívať? Však stratíš pracovné návyky ;-)
... dobrý večer :-)))
*
http://www.youtube.com/watch?v=-MqNP-epM m0
... to je tiež vyššia matematika. Ono niekedy u nás ani ráz toľko, nie je ani toľko čo predtým ;-)
"Sýrčania dobre vedeli, že išlo o turecké vojenské lietadlo a poznali charakter jeho misie," vyhlásil minister.
Tak tá misia v Sýrskom vzdušnom priestore by ma zaujímala a dokonca aj s vedomím Sýrie. Hmm :-O
... minule ma niekto zvozil, keď som tému u jazera spomenul, neviem, žeby RudolfuS? Je to dosiaľ nevyriešený "hlavolam" :-)))
Kto teba vyhrabal? Veď by si mal byť rád, že si rád! :-(((
Odporúčame