... s tým tlakom opatrne, blato na ihrisku je tu ako nič :-)
... veď to, ale vraj ani v pekle nie sú každý deň hody. :-)))
Krásny večer všetkým.
Zase všetci pohromade?
... ďakujem a vybehni na vzduch aj ty, veď keď začne pršať, porobíš.:-)))
... však keď je k svetu minister, tak aj na ministerstve sa dá :-)))
Deň je krásny, súdruhovia a súdružky sa asi vyrojili. Za slnkom.
Užime si pekného dňa. :-)))
budem ti ti posielať, desať mailov, 60 kusov :-)))
a ty Joe,
zaves sa do tej tvojej hočky, pekne za krk a ten podvozok daj odtiahnuť, aby si sa lepšie kolísal!
Taká hočka ťa pobaví:-)))
Na dobrú noc :-)))
*
http://www.youtube.com/watch?v=buNB72vvb YY&feature=related
jedine že by ho boli bili poza uši, keď do neho nalievali ten arsén, na sv. Helene :-)))
Margaret Mitchellová - Odviate vetrom 1a2 - Juh protiseveru
Alexandra Rippleová - Scarlet - pokračovanie románu- Odviate vetrom
http://www.youtube.com/watch?v=IvHZR1vioZ8
... inak minule si tak vykračovala žaba po ceste a že ju nie, určite. A zrazu autobus a prešiel.
http://www.youtube.com/watch?v=18r846FBf4w
ten najjednoduchší, ale perfektný, nemám v počítači. Pekáčový. Všetko čo do neho patrí dáš do pekáča,zakryješ vložíž do trúby a dve hodiny pečieš, nenazeráš. Po uplynutí času je hotový a dobrý. :-)))
... nech brouka žít...
*
http://www.youtube.com/watch?v=FBGQW6 -Bes0
*
Odporúčame