Milá pani Anka, nie je tomu veľa dní, čo Vás jedna dobrá partia, v dobrom spomínala :-)))
Milá pani Anka, nie je tomu veľa dní, čo Vás jedna dobrá partia, v dobrom spomínala :-)))
... tá Téma: práca, sa mi páči. Repina a jeho "burlakov" sme tu pred nedávnom preberali.:-)))
... som z toho zostal baran :-o, ako ďaleko som od tolerancie? :-)))
Čo takto vyhlásiť Svätojánsku noc za štátny sviatok. Však niekto "múdry" to aj v parlamente povedal, že v noci robia len "oné" a žandári a aj tú noc už urobili o hodinu kratšiu, veľa by to národnému hospodárstvu škody nenarobilo. A kto chce oné, tomu je to jedno, či je obyčajná noc, či sviatočná. Akurát súdružky by si prihodili stopercentný príplatok, za prácu vo sviatok .
Pekný večer všetkým a keď budete vonku vyzerať, či niekde neuvidíte poletovať plamienky nad ukrytým pokladom, pozrite radšej do knižnice, tam určite nad nejakým pokladom zabliká ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=U1GDywULr9k
...jáááj moja zlatá, však uvidíš, ako to pôjde s rittou dole ak príde na teba bieda, ja keby ti ukázal nohavice, ktoré som nosil ešte vari pred tromi rokmi :-))))))
Neviem, kde sa skrývajú tvoje blogy, ale teraz som naň natrafil, prečítal a hneď som si išiel pozrieť tie Deti kapitána Granta, Mladé letá 1960 a hneď vedľa nej Pätnásťročný kapitán, Mladé letá 1957, ...
... ja neviem ako komu, ale mne bolo troška teplo len vtedy, keď som si dával zpredu elixír, a zozadu mi ritt opaľoval krb. Vtedy nezáležalo či prší alebo nie :-)))
Je to ohromný úspech, prežili sme HZDS a stavím sa, že prežijeme aj SMER.Fígeľ, čím sa môžeš za tie roky čo KDH existuje pochváliť? Tými prvými ponovembrovými voľbami? To však bolo všetko. Kresťansko demokratické hnutie na Slovensku, kde sa ku kresťanstvu hlási viac ako 80% obyvateľov a vy získate podľa vás nádherných 8-9%? HZDS skončilo. Koľko jeho voličov ste získali vy KDH? Ak by skončil SMER, myslíte že prejdu k vám? Nie! To by KDH muselo prejsť veľkou obrodou a nie, keď sa tam ukáže niečo mladé, konštruktívne, je to hneď odstavené. Jeden názorný príklad. V parlamente nahradil napríklad Marcinčina, Mikloško. Možno preživoríte ešte dvadsať ďalších rokov, ale vždy budete len parazitovať na moci ako trpazlík, ak vás niekto ku korytu ako do počtu, pustí. Ale tebe to Fígeľ stačí. Ty si aj za krátky čas stihneš zabezpečiť zlatú baňu. Hádam si len nemyslíš, že celý národ sú ako delegáti snemu KDH, že ti zožerie tie rečičky o zlatých padákoch a že ty si z toho nemal tridsiatok!
Keď už ho evita načal, pridám aj ja jednu:-)
*
http://www.youtube.com/watch?v=kHZZYh k2lIY&feature=related
... to je to podprahové vnímanie, človek niečo číta a v tom vzadu, hlboko, niečo zarezonuje :-)))
... krásny večer, krásny víkend, no nie je krásne žiť?
*
http://www.youtube.com/watch?v=TRgPfuyS Sx0
... riedke vypije a husté sčeše do otvorených úst hrebeňom ;-)
... však to je na to najkrajšie. Teraz popusť fantáziu a ... kto ti to zoberie? :-)))))
... v porovnaní s mojím, si myslím, je každý žalúdok na tom lepšie :-)))
... myslím, že pri tv veľa súdruhov slintalo :-)))
Odporúčame