... akým mailom ti pošlem za horčičák? )))
... akým mailom ti pošlem za horčičák? )))
Poznámka:
Jde asi o 6 až 8 porcí (záleží, pro koho vaříte). Delší doba přípravy může být vyvážena tím,
že guláš je ještě lepší druhý den.
Postup:
Cibuli a česnek oloupeme a nahrubo nakrájíme. Na větší kostky si nakrájíme také maso.
V kastrolu rozpálíme olej a necháme na něm zezlátnout nakrájenou cibuli a česnek.
Poté přidáme maso a orestujeme. Jakmile se „zatáhne“, osolíme ho, přidáme mletý pepř, majoránku a sladkou mletou papriku a pokrájenou 1feferonku. Promícháme a asi po dvou minutách zalijeme asi 2/3 černého piva. Opět promícháme, kastrol přikryjeme, zmírníme příkon tepla a pomalinku dusíme.
Je třeba mít trpělivost, než bude maso měkkém, může to trvat i dvě hodiny.
Guláš by měl pouze zvolna probublávat. Občas zkontrolujeme a podle potřeby podlijeme zbývajícím pivem.
Když je maso skoro měkké, přidáme nastrouhaný chléb, promícháme a necháme dále dusit,
až se drobečky chleba rozpustí a vznikne krásná hustá tmavá omáčka. Podáváme s knedlíkem nebo s čerstvým chlebem. Můžeme ozdobit kroužky cibule.
ČERNÝ GULÁŠ
Ingredience:
1 kg hovězího masa (kližka, krk, zadní), 1 černé pivo, 4 cibule, 4 stroužky česneku,
1feferonka, sůl, mletý pepř, 1 lžíce majoránky, 1 lžíce sladké papriky,patka staršího chleba,
olej
... aranka, bola by toto strava pre Pepajza? :-)))
GULÁŠ BRATISLAVSKÝ JEMNÝ
Ingredience:
75 g celeru, 50 g mrkve, 50 g okurek, 50 g sterilovaných žampiónů, 75 g šunky,
50 g papriky, 25 g rajčat, 50 g šlehačky, 1/4 hlávkového salátu, citrón, sůl, bílý pepř ,
1/2 vejce uvařené natvrdo
Postup:
Uvařený celer a mrkev nastrouháme na nudličky, přidáme spařené
a na proužky nakrájené papriky, okurky, žampióny a šunku, Osolíme, opepříme
a přidáme citrónovou šťávu. Vychladíme a vmícháme ušlehanou smetanu.
Podáváme na salátových listech, zdobené plátky vajíčka.
FAZOLOVÝ GULÁŠ
Ingredience:
300 g bílých fazolí, 250 g klobásy, nebo uzeného bůčku, 50 g sádla, cibule, 20 g hladké mouky, paprika, sůl 2 lžíce rajčatového protlaku
Postup:
Omyté fazole necháme bobtnat, přilijeme do nich vodu, aby byly zatopené, přidáme na kostečky nakrájené syrové uzené maso (nejlépe z bůčku) nebo na kolečka nakrájenou klobásu, zvolna vaříme, až je obojí měkké. Potom pokrm zahustíme růžovou cibulovou jíškou, povaříme, přidáme protlak a podle chuti osolíme, případně přidáme několik kapek citrónové šťávy nebo 2 lžíce smetany. Pokrm je velmi chutný. Doplněný zeleninovým salátem a kouskem chleba je výbornou večeři.
... už sme mali počuť, ako vyklepávaš :-)))))))
... tá hladká múka ako prvá, je moc dôležitá, aby šnicel bol šťavnatý a nie ako Raganova podrážka :-)))
... máš to jednoducho ťažké a to ťa už doma určite netrpezlivo čaká Vierka, sa tak ľahko nezastavíš :-)))))
... jo, jo, jo, ...
*
http://www.youtube.com/watch?v=fGOge4pz4bk
*
Dobrý večer!
... neviem či to nemám pomýlené, lebo ako čítam, tu má každý ešte deň. :-)))
... skús zaklopať, možno ti bude otvorené :-)
... tu, zde, itt vagyok, ... podľa národnosti :-)))
... :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
" Feri ta čomuk už nechodziš z nami hrac futbal?"
"Aľe, žena me nechce puščic."
"Ta znaš co? Šumne jej dzvihni sukňu a nalož jej poradne po holej rici"
Po týždni:
"Feri ta čomuk si zaš nebul hrac futbal? Zrobil ši jak sme ci kazali?"
"Hej zrobil... aľe jak som jej dzvihnul sukňu, ta som ziscil že i doma
je calkom fajňe..."
... na tom zjazde sa presa len muselo vyrokovať niečo pozitívne. Pozrite tie krajšie zajtrajšky ako rýchlo nastali. Však aj dnešok je včerajší zajtrajšok a krásne skutočne je. :-))))))
Odporúčame