http://www.youtube.com/watch?v=ds-XAt9ImPc
http://www.youtube.com/watch?v=ds-XAt9ImPc
... už máš zapnuté rádio? alebo už v rádii rozcvičky nebývajú?-)))
http://www.youtube.com/watch?v=pa10TC7MrdI&feature =related
.... prííííííprava na rozcvičkúúúúúú.....
... ja vlastne tu už ani nie som, tak dobrú noc všetkým vinšujem páááá....
... ja by som tam dal obláčik s textom? "Pán doktor, takéto ich chcem mať" :-)))
To je smola, Alebo hlúposť?
Zlodej niekde v Bratislave chcel vykradnúť banku, ale "chudák", prišiel ešte pred otváracími hodinami. Pracovníčky sa mu len vycierali za zamknutými dverami :-)
... asi pôjdem spať, nie že vidím dvojmo, ešte to aj dupľujem :-)
... to ti urobila len medzera medzi 2 a 9.
Článok: Musí byť jasné, kto za čo nesie zodpovednosť.
... to ti urobila len medzera medzi 2 a 9.
Článok: Musí byť jasné, kto za čo nesie zodpovednosť.
Vlado, čo ťa napadne, keď uvidíš tuto fotku súdružky Pufflerovej :-)))
*
http://debata.pravda.sk/debata/cz-A12052 9_145528_sk_domace_p29/
... niečo k pokojnému podriemkávaniu :-)
*
http://www.youtube.com/watch?v=jeAbgBPP_N4
*
... to bol počin hodný politika. Aj vlk bol sýty a ty si mal skoro dve celé ovce :-)))
... ja som za farárkom nemal odvahu ísť, išiel som len za kaplánom. Nezmúdrel som, hoci už aj veští... ?
... ešte napíš, či to bola podľa teba dôstojná náhrada a ak áno, nie je čo riešiť :-)))
... však mám ústa zavreté aj chladničku :-)))
Pekný večer,
nejdem neskoro? :-)
Kaplan, ty si kedy pochopil voliča?
Bolo to vtedy, keď volič nepochopil teba?
Odporúčame